Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Енергетики ЗНУ обговорюють стан Дніпровської ГЕС

Енергетики ЗНУ обговорюють стан Дніпровської ГЕС

Енергетики ЗНУ обговорюють стан Дніпровської ГЕС
11.04.2024 12:09 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут кафедра електричної інженерії та кіберфізичних систем Суспільне Запоріжжя обговорення експерт

Учасники телепередачі «У Запоріжжі працюють над відновленням ДніпроГЕСу» на телеканалі «Суспільне Запоріжжя» поділилися своєю думкою з приводу сьогоднішнього стану Дніпровської гідроелектростанції, її відновлення та вплив генерації ДГЕС на енергетичну стабільність Запорізького регіону. Серед експертів, яких запросили до участі, був і завідувач кафедри електричної інженерії та кіберфізичних систем Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University ) ім. Ю. Потебні Віктор Коваленко.

 

 «Увесь каскад гідроелектростанцій на річці Дніпро працює як єдиний організм, тобто всі гідростанції каскаду пов’язані між собою, робота кожної з них важлива і має бути узгоджена між собою, – коментуючи свій виступ на телеканалі, зазначив Віктор Коваленко. – Стосовно впливу генерації ДГЕС на енергетичну стабільність Запорізького регіону зазначу, що Дніпровська ГЕС – найпотужніша в каскаді, і для нашого регіону – це найбільше джерело енергії. Проте Запорізька область, її енергетика не автономна, і якщо працюватимуть електростанції в інших регіонах, то дефіцит потужностей нам не загрожує».

Головну увагу під час програми науковець закцентував на ймовірності руйнування греблі водосховища у випадку продовження атак. Так, він вважає, що «такі монументальні споруди завжди виготовлялися з найвисокоякіснішого бетону високої міцності, й знищення її конвенціональним ракетним озброєнням є ну дуже складним завданням, тому, сподіваюся, що хвилюватися не варто».

Переглянути програму можна за лінком:

 https://www.youtube.com/watch?v=Zf7FCwOwsBM

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю. Потебні

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини