Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет продовжує активну профорієнтаційну роботу зі школярами

Юридичний факультет продовжує активну профорієнтаційну роботу зі школярами

Юридичний факультет продовжує активну профорієнтаційну роботу зі школярами
11.04.2024 14:20 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування співпраця гімназія вступ-2024

10 квітня представники юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в межах проєкту з популяризації юридичних спеціальностей завітали до учнів 10-х класів Запорізької гімназії № 93.

 

Викладачі навели гімназистам чимало прикладів того, що вони щодня перебувають у певних відносинах, що так чи так пов’язані з правовою сферою, і можливість захистити свої права у цих ситуаціях – один зі мотивів доцільності отримання юридичної освіти. Учасники зустрічі, обговоривши особливості різних юридичних професій, їх позитивні та негативні аспекти, прийшли до висновку, що позитивних аспектів чимало. Учням розповіли про тенденцію розширення сфери можливостей в професійній юридичній галузі, про нові юридичні професії, які з’явились в останнє десятиріччя.

Крім знайомства зі спеціальностями, учні дізнались про історію юридичного факультету, про освітні програми, за якими здійснюється підготовка фахівців, про цікаве студентське життя, про заходи, які проводяться. Попри те, що десятикласники ще не беруть участь у вступній кампанії 2024 року, гімназисти поцікавились підвищеним конкурсним балом для вступу на спеціальність «Право».

Зустріч пройшла у теплій та доброзичливій атмосфері та завершились запрошенням учнів відвідати юридичний факультет ЗНУ. Учасники домовились про подальші зустрічі щоб отримувати більше цікавої інформації про переваги юридичних професій і про свої права. Юридичний факультет щиро подякував за сприяння й організацію зустрічі заступнику директора Олені Парфінській та вчителькам Ганні Білій, Наталії Федотичевій і Валентині Яновській.

 

Слідкуйте за подіями юридичного факультету на сайті та його соцмережевих сторінках:

https://t.me/p_r_a_v_o

https://t.me/law_dekanat_znu

https://www.instagram.com/sslawznu

https://www.facebook.com/share/tSC2wFqjbrCCjFEq/

https://www.tiktok.com/@pravo_znu

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/law

 

 

Юридичний факультет ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини