Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профорієнтаційна робота філфаку ЗНУ триває

Профорієнтаційна робота філфаку ЗНУ триває

Профорієнтаційна робота філфаку ЗНУ триває
12.04.2024 11:07 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ філологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування співпраця гімназія вступ-2024

У межах профорієнтаційної роботи філологічного факультету та на запрошення директорки гімназії Оксани Гаркуші доцентка кафедри української літератури філологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Ірина Бакаленко завітала на «віртуальну гостину» до Запорізької гімназії № 93, де зустрілася з учнями 11 класів. Для випускників шкіл актуальними наразі є питання вибору майбутньої професії, успішного проходження національного мультипредметного тесту, особливостей вступу до закладів вищої освіти, які і стали предметом обговорення в аудиторії.

 

Доцентка кафедри української літератури Ірина Бакаленко розповіла про особливості та переваги навчання на факультеті, практичну підготовку студентів, можливості працевлаштування та подальшого кар’єрного зростання, традиції та новації, захоплююче та насичене подіями студентське життя. Презентація освітніх програм факультету: «Середня освіта (Українська мова і література)»; «Філологія. Українська мова та література»; «Польська мова і література, англійська мова» та «Прикладна лінгвістика» – підтвердила, що диплом філологічного факультету – це можливості професійної реалізації у новій українській школі та системі вищої освіти, органах державної влади, у сфері ІТ-технологій, масмедіа, бізнесі, креативних індустріях. А інформація про відомих випускників факультету, серед яких й директорка гімназії Оксана Гаркуша, переконали старшокласників у можливостях професійної реалізації випускників у різних сферах суспільного життя.

Ірина Бакаленко звернула увагу майбутніх студентів на особливостях цьогорічної вступної кампанії та національного мультипредметного тесту (НМТ): реєстрація на НМТ та підтвердження участі у цьогорічному тестуванні; блоки національного мультипредметного тесту; особливості тестових завдань та критерії їх оцінювання; вагові коефіцієнти до результатів НМТ; демонстраційні тести НМТ з різних предметів від Українського центру оцінювання якості освіти (https://testportal.gov.ua/); пункти тестування; терміни вступної кампанії 2024; створення електронних кабінетів вступника та порядок подання документів до закладів вищої освіти; конкурсний бал вступника; пільги при вступі до вишів.

Учасникам зустрічі презентували «Віртуальну навчально-консультаційну платформу «Вступник-2024» від Запорізького національного університету. Дізнатися більше – за лінком: https://docs.google.com/forms/d/1W-ZD1iZ90UAbTXcg-iSjMm8fE17xATILqSNf-V4MvGk/viewform?edit_requested=true

Створений на допомогу вступникам чат-бот «Абетку вступника філологічного факультету» допоможе швидко знайти корисну, необхідну й завжди актуальну інформацію щодо вступу до закладів вищої освіти: https://t.me/abetkavstupnika2022_bot

Особливу увагу приділили практичним порадам щодо підготовки до написання тесту з української мови (обов’язковий предмет) та української літератури (предмет на вибір).

Майбутні абітурієнти отримали відповіді на актуальні для них питання, отримали настанови щодо свідомого вибору майбутньої професії та поради щодо підготовки до національного мультипредметного тесту та вступної кампанії.

Ірина Бакаленко подякувала директорці гімназії Оксані Гаркуші за організацію зустрічі зі старшокласниками, а освітянам навчального закладу – за якісну й професійну підготовку випускників, серед яких є й студенти Запорізького національного університету.

«Запорізький національний очікує саме на вас, випускники 2024 року! Запрошуємо до філологічної родини ЗНУ!» – наголосила вона, звертаючись до учасників зустрічі.

 

Більше інформації щодо навчання за освітніми програмами філологічного факультету та особливостей вступу-2024 можна дізнатись на сторінці факультету офіційного сайту ЗНУ та в соціальних мережах:

Сайт філологічного факультету

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments

Facebook: https://www.facebook.com/groups/305295373405221

Telegram: https://t.me/philologists_znu

Instagram: https://www.instagram.com/philologists_znu/

https://www.instagram.com/filfak.znu/

Чат-бот в Telegram: https://t.me/abetkavstupnika2022_bot

Філологічний факультет

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини