Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти дізналися про секрети управління туристичною галуззю в країні

Студенти дізналися про секрети управління туристичною галуззю в країні

Студенти дізналися про секрети управління туристичною галуззю в країні
12.04.2024 11:09 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет фізичного виховання здоров’я туризму освітній процес стейкхолдер гостьова лекція

11 квітня, в межах вивчення дисципліни «Управління регіональним розвитком у туризмі та гостинності», для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти за освітньою програмою «Туризмознавство і гостинність» факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) організували гостьову лекцію «Управління туристичною галуззю в країні та регіоні». Запрошена спікерка – керівниця туристичного агентства «TPG Agency» Тетяна Ніколаєва.

 

Під час лекції гостя розповіла про вплив Державного агентства розвитку туризму в Україні на туристичну царину нині, його місію, проєкти, маркетингову діяльність. Вона говорила про проблеми управління туристичної галуззю на державному рівні, вплив зовнішніх і внутрішніх факторів; переформатування діяльності туристичних підприємств із міжнародного туризму на внутрішній. У її виступі йшлося про створення нових туристичних маршрутів по Україні й особливості подорожування, а також перспективи розвитку туризму в повоєнний час.

Наприкінці лекції студенти мали змогу надати запитання спікеру та висловити свої думки і побажання.

Факультет фізичного виховання, здоров’я та туризму

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини