Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті абітурієнтів консультували щодо написання мотиваційних листів

На юридичному факультеті абітурієнтів консультували щодо написання мотиваційних листів

На юридичному факультеті абітурієнтів консультували щодо написання мотиваційних листів
12.04.2024 13:58 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування співпраця мотиваційний лист консультація вступ-2024

9 квітня представники деканату юридичного факультету та гаранти освітньо-професійних програм 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність» зустрілися з абітурієнтами для надання порад з написання мотиваційних листів. Абітурієнти дізналися, що цього року подання мотиваційного листа є обов’язковою умовою вступу до закладів вищої освіти, відтак, важливим є отримання інформації про структуру та особливості написання й подання таких листів до Запорізького національного університету.

 

Декан факультету доктор юридичних наук, професор Тетяна Коломоєць привітала учасників заходу та запросила їх вступати на юридичний факультет. Заступниця декана з профорієнтаційної роботи Інна Болокан розповіла про загальні вимоги, яким має відповідати мотиваційний лист вступника. Поради щодо складання мотиваційних листів при вступі на спеціальність «Право» надав гарант цієї освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Дмитро Єрмоленко. Він зазначив, що юридичний факультет здійснює підготовку фахівців-правознавців вже понад 30 років. Окреслив чимало перспектив професійної реалізації випускників за цією програмою, порадив, на які аспекти слід акцентувати в основній частині мотиваційного листа, обґрунтовуючи свої мотиви вступу на юридичний факультет ЗНУ на спеціальність «Право».

Представила освітньо-професійну програму, гарантом якої вона є, і завідувачка кафедрою кримінального права та правоохоронної діяльності Ірина Єна. Зазначавши, що ця програма є наймолодшою на факультеті, спікерка зауважила, що це лише стимулює до більш тісної взаємодії факультету з різними правоохоронними органами, щоб студенти на практиці відчули особливість професій правоохоронного блоку, серед яких інспектор прикордонної служби, дізнавач, оперуповноважений, приватний детектив та чимало інших.

 Представники факультету відповіли на запитання абітурієнтів, серед яких були й ті, що стосувались вступної кампанії загалом. Завершуючи зустріч, колектив юридичного факультету побажав її учасникам, щоб їх мотиваційний лист став найкращим серед інших і висловив сподівання побачити їх вже в статусі студентів юридичного факультету.

Слідкуйте за юридичного факультету на сайті та сторінках соцмереж:

https://t.me/p_r_a_v_o

https://t.me/law_dekanat_znu

https://www.instagram.com/sslawznu?igsh=MTAzamUxeXE5ZnE4aw==

https://www.facebook.com/share/tSC2wFqjbrCCjFEq/?mibextid=K35XfP

https://www.tiktok.com/@pravo_znu?_t=8lPM5uBorqv&_r=1

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/law

 

Юридичний факультет ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини