Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ФСУ долучився до проведення масштабного «Дня кар’єри ЄС в м. Запоріжжі»

ФСУ долучився до проведення масштабного «Дня кар’єри ЄС в м. Запоріжжі»

ФСУ долучився до проведення масштабного «Дня кар’єри ЄС в м. Запоріжжі»
15.04.2024 10:26 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціології управління міжнародна діяльність проєктна діяльність День кар’єри Європейський Союз панельна дискусія тренінги

12-13 квітня відбувся масштабний та дуже актуальний в сучасних умовах захід «День кар’єри ЄС в м. Запоріжжя. Європейські соціологічні студії з відновлення України». Організаторами та співорганізаторами стали Представництво ЄС в Україні, Євроквіз, «Team Europe» в Запорізькій області, Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University), проєкт «Інформаційна підтримка мереж Європейського Союзу в Україні», Агенція регіонального розвитку Запорізької області.

 

Місія заходу – експертне визначення тенденції кар’єрного зростання у повоєнній Україні, усвідомлення та захист Європейських цінностей, розвиток навичок комунікації, співробітництва, самопрезентації та пошуку роботи, емоційного інтелекту, широких можливостей у навчання і стажування, проектній діяльності підтримки бізнесу, досліджень, старт-апів, які надаються Європейським Союзом в Україні. Посилення співпраці між представниками Мереж ЄС.

Як бути затребуваним фахівцем на ринку праці й успішно будувати кар’єру навіть у складний воєнний час, про сучасні тенденції на ринку праці та ті знання і навички, яких очікують роботодавці від майбутніх працівників, про набуття soft- і skills-навичок – про це та інше дізналися учасники протягом двох днів.

12 квітня відбулася панельна дискусія «Кар’єрний розвиток у повоєнній Україні: європейський вибір». Учасників привітали перший проректор ЗНУ Олександр Бондар і радниця з питань преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні Вікторія Давидова. Своїм досвідом і спостереженнями поділились 7 спікерів. Модераторкою заходу стала декан факультету соціології та управління ЗНУ Тетяна Бірюкова. На панельній дискусії були присутні близько 100 учасників.

До участі в заході долучились студенти закладів вищої освіти та коледжів й школярі, активна молодь Запоріжжя. Вони ставили експертам питання і вели дискусію у чаті.

13 квітня – день корисних тренінгів та майстер-класів, спрямованих на розвиток soft skills, наприклад, навичок комунікації, співробітництва, самопрезентації та пошуку роботи, емоційного інтелекту. Серед тренерів були викладачі факультету соціології та управління ЗНУ:

Тренінг № 1 «Критичне мислення як Європейська цінність професійного розвитку». Тренерка – Тарас Бутченко;

Тренінг № 2  «Резюме на мільйон: як презентувати та формувати успішність у кар’єрі». Тренер – Анна Руднєва;

Тренінг № 3 «Стратегування напрямів та соціальні ліфти кар’єрного розвитку особистості». Тренер – Максим Лепський;

Тренінг № 4 «Успішні портфоліо та мотиваційні листи в технології проєктної діяльності». Тренерка – Юлія Мальована.

День Кар’єри ЄС реалізувався в межах проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід проходить щорічно у більше ніж 15 містах України протягом останніх шести років. Це – публічних заходів, де представники Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі в програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.

Додаткова інформація про «День кар’єри ЄВ в м. Запоріжжі» – за лінком: http://euroquiz.org.ua

Запис заходу ви можете переглянути за посиланням День 1. Панельна дискусія https://www.youtube.com/watch?v=aZDq0vlUi6M&ab_channel=EuroQuiz

День 2. Тренінги https://www.youtube.com/channel/UC7slwpIZcfvo-9BcTUfSPaQ

 

Сайт факультету соціології та управління ЗНУ: https://fsu.org.ua/

 

Youtube-канал: https://www.youtube.com/@fsuzpua

Слідкуйте за анонсами: канал Факультету соціології та управління ЗНУ https://t.me/fsu_znu

 

Факультет соціології та управління ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини