Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ЗНУ навчають молодь, як бути успішними

Викладачі ЗНУ навчають молодь, як бути успішними

Викладачі ЗНУ навчають молодь, як бути успішними
16.04.2024 10:08 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціології та управління відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування тренінг День кар’єри ЄС

13 квітня в межах масштабного заходу «День кар’єри ЄС в м. Запоріжжя. Європейські соціологічні студії з відновлення України» на факультеті соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели низку тренінгів від його викладачів. Їх організували для учнів навчальних закладів середньої освіти, студентської молоді, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян.

 

Професор кафедри соціальної філософії та управління, доктор наук Тарас Бутченко провів тренінг на актуальну для молоді тему «Критичне мислення як європейська цінність професійного розвитку».  Він розповів про актуальність критичного мислення для сучасної людини, когнітивні викривлення та упередження в сучасному інформаційному просторі. Для заходу він обрав оригінальний формат – квізи, практичні кейси, питання, що виходять за межі шаблонного мислення. Близько 20 учасників тренінгу залишились у захваті.

Доцентка кафедри політології, кандидатка наук Анна Руднєва, розповіла під час тренінгу «Резюме на мільйон: як презентувати та формувати успішність у кар’єрі» про те, як написати ефективне резюме, що таке Soft & hard skills. Більш ніж 20 учасників тренінгу дізналися, чому soft skills важливі для сучасних компаній і як ці навички допомагають розвивати на ФСУ. Тренінг спрямований на розвиток основ самопрезентації, репрезентації та мовної компетентності.

Професор кафедри соціології, доктор наук Максим Лепський під час тренінгу «Стратегування напрямів та соціальні ліфти кар’єрного розвитку особистості» пояснив, як управляти своїм майбутнім, які навички потрібно розвивати у стратегуванні своєї кар’єри, які виклики людині кидає нині штучний інтелект. Цей захід спрямований на розвиток ф’ючерсних компетентностей та опанування технологіями стратегування європейського майбутнього та кар’єрного зростання в повоєнній Україні, куди піти вчитися, щоб добре заробляти через 10 років.

Доцентка кафедри політології, кандидатка наук Юлія Мальована спілкувалася з учасниками тренінгу «Успішні портфоліо та мотиваційні листи в технології проєктної діяльності» про те, як і навіщо писати мотиваційний лист, поділилася практичними рекомендаціями та техніками складання листа та портфоліо.

 

Більше новин –на сайті ФСУ: https://fsu.org.ua/

 

YouTube-канал: https://www.youtube.com/@fsuzpua

Стежте за анонсами факультету: https://t.me/fsu_znu

 

Факультет соціології та управління

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини