Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики розповіли абітурієнтам, як писати мотиваційний лист

На факультеті журналістики розповіли абітурієнтам, як писати мотиваційний лист

На факультеті журналістики розповіли абітурієнтам, як писати мотиваційний лист
16.04.2024 10:14 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет журналістики відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування зустріч вступ-2024 написання мотиваційного листа консультація

11 квітня на факультеті журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася інформаційно-консультативна зустріч із випускниками  шкіл щодо написання мотиваційних листів для вступу до закладів вищої освіти.

 

На початку заходу учням розповіли, що на факультеті журналістики навчають студентів за спеціальністю 061 – «Журналістика», яка представлена трьома освітніми програми – «Журналістика», «Реклама і зв’язки із громадськістю», «Редакторсько-видавнича діяльність та медіамоделювання».

Розповідаючи про освітню програму «Реклама та зв’язки із громадськістю», доцентка кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Тетяна Іванець закцентувала увагу на тому, що охочі стати фахівцями у галузі реклами та PR мають перерахувати відповідні напрацювання. Слушно було б також прописати, як навчання саме в ЗНУ, на думку вступника, сприятиме його успішному професійному та особистісному становленню.

Доцентка кафедри редакторсько-видавничої діяльності Інна Горбенко підкреслила ще раз важливість перехарування в листі спрямованих на освітню програму «Редакторсько-видавнича діяльність та медіамоделювання» всіх здобутків вступників та відзначила необхідність також вказувати й участь у заходах факультету журналістики та ЗНУ.

Тих, хто мріє навчатися за освітньою програмою «Журналістика», доцент кафедри журналістики Юрій Костюк зорієнтував, що в основній частині тексту мотиваційного листа варто подати свою думку про цінність професії журналіста та вказати на бачення своєї ролі у ній (ведучий, репортер, фотокореспондент тощо), а також відзначити галузь зацікавлення (ТБ, радіомовлення, онлайн-медіа). Своєю чергою,

Під час обговорення аспектів підвищення ефективності мотиваційного листа учні поставили низку запитань щодо правильності опису досягнень та визначення їх пріоритетності.

Заступниця декана факультету журналістики з профорієнтаційної роботи Тетяна Іванець запросили на наступні заходи, які відбудуться у Запорізькому національному університеті: 21 квітня о 10.00 – День відкритих дверей офлайн («Незламний хаб», ПК «Орбіта», вул. Вячеслава Зайцева, 9), 26 квітня о 15.00 – День відкритих дверей онлайн (ZOOM логін 7599002424, пароль 12345). Учасників зустрічі запросили долучитися до сторінок соцмереж факультету журналістики, де зосереджено багато потрібної та цікавої інформації https://linktr.ee/znu.zhurfak

 Тут же абітурієнти зможуть знайти зразки мотиваційних листів до кожної освітньої програми факультету.

Факультет журналістики

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини