Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Біологічний факультет розповів старшокласникам про переваги навчання в ЗНУ

Біологічний факультет розповів старшокласникам про переваги навчання в ЗНУ

Біологічний факультет розповів старшокласникам про переваги навчання в ЗНУ
16.04.2024 12:16 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ біологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування співпраця зустріч ліцей вступ-2024

16 квітня відбулася онлайн-зустріч професорки кафедри генетики та рослинних ресурсів біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Ірини Полякової з учнями 11 класу Запорізького ліцею № 105. Під час заходу старшокласників ознайомили з освітньою програмою «Генетика».

 

Абітурієнтів цікавили умови й особливості вступної компанії цього року. Ірина Полякова розповіла учням про переваги навчання в Запорізькому національному університеті, про організацію навчального процесу та можливості саморозвитку під час навчання.

Школярі виявили зацікавлення до освітньої програми «Генетика», як сучасного та дуже перспективного напряму. Адже саме стрімкий розвиток генетики та генетичних досліджень в усьому світі є рушієм сучасної біологічної науки.

Учнів зацікавила можливість стажування в закордонних університетах під час навчання, які надаються в Запорізькому національному університеті. Також під час зустрічі обговорили можливості та перспективи майбутнього працевлаштування.

Біологічний факультет ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини