Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває міжнародний проєкт HumEU з європейської гуманістичної візії

У ЗНУ триває міжнародний проєкт HumEU з європейської гуманістичної візії

У ЗНУ триває міжнародний проєкт HumEU з європейської гуманістичної візії
17.04.2024 14:19 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ економічний факультет проєктна діяльність Еразмус+ спецкурс лекція

Понад 150 студентів 3 курсу дванадцяти факультетів ЗНУ ((ZNU, Zaporizhzhia National University)) продовжують вивчення спецкурсу «Європейська гуманістична візія в управлінні людськими ресурсами». Він реалізується в межах проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне 101048168 — HumEU — ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH «Європейська гуманістична візія в управлінні людськими ресурсами» на економічному факультеті.

 

Під час спецкурсу студентам пропонується ряд лекцій за чотирма змістовими модулям, які дозволили їм заглибитися у вивчення обраних тем. У межах другого змістового модуля «Європейський досвід боротьби з дискримінацією у сфері зайнятості» відбулась лекція «Гендерна, расова та національна дискримінація», яку провів доктор наук, професор Олександр Череп. Лекція відкрила перед студентами широкий аспект проблеми дискримінації в різних галузях життя та її вплив на сучасне суспільство.

Вона відбулася у форматі активної дискусії, під час якої студенти мали змогу обговорити свої погляди та поділитися власним досвідом. Лекція «Головні напрямки запобігання та протидії дискримінації досвід ЄС», також представлена професором Олександром Черепом. Він зосередила увагу на практичних аспектах боротьби з дискримінацією, використовуючи досвід Європейського Союзу як приклад ефективних стратегій.

Починаючи третій змістовий модуль «Основні напрямки європейського гуманістичного підходу до розвитку організаційно-культурного та соціального середовища організації», кандидатка наук, доцентка Юлія Калюжна прочитала лекцію «Вектор корпоративної соціальної відповідальності бізнесу». Вона презентувала важливу тему корпоративної соціальної відповідальності бізнесу, яка набуває все більшого значення в сучасному світі. Це відображає не лише теоретичний підхід до управління, а й практичні аспекти впровадження принципів соціально відповідального бізнесу на практиці.

Розкриваючи тему «Конфлікти та протиріччя в управлінні організаціями», доцентка Юлія Калюжна розкрила основні поняття теорії конфліктів. А також – підходи до встановлення культури справедливості в організації та стратегій вчинення етичних дій, методики ненасильницького спілкування  та  основні техніки розвитку емоційного інтелекту для зниження рівня конфліктності та розвитку soft skills у студентів.

Заняття на курсі виявилися надзвичайно цікавими та змістовними для учасників. Студенти активно взяли участь у дискусіях під час лекцій, вони ставили питання та ділилися власними досвідом і поглядами на обговорювані питання. Вони високо оцінили якість та різноманітність матеріалу, який був представлений на курсі, і виразили бажання продовжити поглиблене вивчення цієї теми.

Запрошуємо також усіх охочих долучитися до Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Європейський досвід протидії дискримінації у сфері зайнятості» 19 квітня 2024 р. о 10:00.

Формат проведення конференції: онлайн, платформа проведення Zoom (ідентифікатор 296 367 4599, код доступу 1234). Очікуємо на цікаву дискусію.

 

Юлія Калюжна,

координаторка Міжнародного проєкту Еразмус+ напряму Жан Моне 101048168-HumEU-ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH «Європейська гуманістична візія в управлінні людськими ресурсами»

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

Схожі новини