Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профорієнтаційна робота на юридичному факультеті триває

Профорієнтаційна робота на юридичному факультеті триває

Профорієнтаційна робота на юридичному факультеті триває
18.04.2024 12:15 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ юридичний факультет вступ-2024

Юридичний факультет ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) продовжує плідну співпрацю з Запорізькою гімназією №93. Після зустрічі з десятикласниками на минулому тижні, представники факультету завітали й до 11 класів та запросили випускників гімназії вступати на юридичний факультет.

 

Школярі дізнались про освітньо-професійні програми, за якими здійснюється підготовка майбутніх фахівців спеціальностей 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність». Йшлося і про особливості навчання у ЗНУ та на факультеті, про студентське життя, про кафедри та лабораторії, які функціонують на факультеті та про практичний складник навчання. Не оминули увагою і консультативну діяльність студентів і викладачів на базі юридичної клініки.

Випускникам розповіли про співпрацю юридичного факультету ЗНУ із закордонними та вітчизняними закладами вищої освіти, які періодично проводять гостьові лекції для студентів факультету, а також про постійні зустрічі студентів із юристами-практиками (адвокатами, суддями, прокурорами, державними та приватними виконавцями, нотаріусами, поліцейськими, слідчими). Саме вони діляться зі студентами своїм досвідом. Окрему увагу викладачі приділили особливостям вступної кампанії, зокрема таким питанням, як написання мотиваційного листа, що є обов’язковою умовою для вступу цього року, та мінімальний конкурсний бал для спеціальностей.

Зустріч пройшла у теплій та доброзичливій атмосфері та завершились запрошенням учнів відвідати цілу низку заходів, ініційованих ЗНУ, серед найближчих – Дні відкритих дверей (21 та 26 квітня) та екскурсія студмістечком ЗНУ (15 травня). Юридичний факультет щиро подякував за сприяння в організації цієї зустрічі заступниці директора Олені Парфінській та класним керівникам 11-х класів Ліні Разенковій, Наталії Федотичевій та Юлії Ніколаєнко.

Стежте за подіями вишу також на сайті та соцмережевих сторінках ЗНУ, а також на сайті та соцмережевих сторінках юридичного факультету:

https://t.me/p_r_a_v_o

https://t.me/law_dekanat_znu

https://www.instagram.com/sslawznu?igsh=MTAzamUxeXE5ZnE4aw==

https://www.facebook.com/share/tSC2wFqjbrCCjFEq/?mibextid=K35XfP

https://www.tiktok.com/@pravo_znu?_t=8lPM5uBorqv&_r=1

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/law

Юридичний факультет ЗНУ

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини