
18 квітня на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася науково-практична конференція студентів, аспірантів, докторантів «Молода наука-2024».
На початку заходу із вітальним словом виступила декан факультету соціальної педагогіки та психології, докторка наук, професорка Ольга Пономаренко. Вона з-поміж іншого зазначила, що наукова робота розширює горизонти та надає можливості краще пізнати обрану спеціальність. Модераторка заходу – заступниця декана з наукової роботи Юлія Зубцова додала: «Завдяки науці ми краще розуміємо світ, у якому живемо, і зможемо впоратися з викликами та проблемами, з якими регулярно стикається людство. Кожного року факультет соціальної педагогіки та психології пишається кількістю поданих тез до університетського збірника «Молода наука». Цього року йдеться про 121 публікацію».
До участі в наукових заходах заохочувала за час зібрання і голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених факультету Поліна Сінельнікова. Вона ознайомила присутніх зі змістом діяльності товариства. Також на конференції представники різних освітніх програм презентували присутнім результати своїх досліджень. Вони стосувалися актуальних тем сьогодення. Так, представники освітньої програми «Психологія», в своїх виступах торкнулися питань депресивних розладів, безробіття, травматичного досвіду військовослужбовців, мотивації досягнень. Студенти освітньої програми «Соціальна педагогіка», присвятили свої доповіді проблемам впливу соціальних мереж, ролі ЗМІ у формуванні стереотипів, педагогічного вигорання викладачів закладів вищої освіти. Майбутні логопеди ознайомили з актуальними питаннями формування мовлення дітей із розладами аутистичного спектру, синдромом дефіциту уваги і гіперактивності. Представниці освітніх програм «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта» висвітлили шляхи вирішення проблеми мотивації навчання, патріотичного виховання та розкрили питання актуальності запровадження дистанційної освіти в Україні. Здобувачі освітньої програми «Графічний дизайн» в межах своїх наукових проєктів презентували особливості дизайну етикеток бренді та довели, що українські комікси є частиною світового коміксарства.
Наприкінці зустрічі модераторка подякувала всім здобувачам і науковим керівникам за участь та побажала подальших наукових звершень і перемог.
Факультет соціальної педагогіки та психології
Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu