Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Тренінг «Позитивне спілкування» об’єднав студентів спеціальності «Соціальна робота» на ФСУ

Тренінг «Позитивне спілкування» об’єднав студентів спеціальності «Соціальна робота» на ФСУ

Тренінг «Позитивне спілкування» об’єднав студентів спеціальності «Соціальна робота» на ФСУ
18.04.2024 16:58 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціології управління позитивне спілкування стейкхолдери

17 квітня гостями освітньо-професійної програми 231 «Соціальна робота» (освітній рівень «бакалавр») на факультеті соціології та управління Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) стали унікальні практичні спеціалісти в галузі ненасильницького та позитивного спілкування. Це стейкхолдери спеціальності – Ярослав Невзоров і Наталія Березовець (БФ «Карітас Запоріжжя»).

 

Використовуючи актуальні західні практики, запрошені професіонали поділились із майбутніми соціальними працівникам інформацією, як розв’язувати побутові конфлікти (булінг, мобінг, конфлікти в сім’ї та на вулиці) та сприяти їх профілактиці в умовах війни та повоєнного відновлення. Також йшлося і про те, як створити стійку модель екстреного та кризового втручання в соціальній роботі, яка б відповідала національними та міжнародним стандартам у цій сфері.

Зустріч відбулася в межах проведення практичної частини з дисципліни «Екстремальна соціальна робота». Її організаторкою стала доцентка кафедри філософії, публічного управління та соціальної роботи Олена Маловічко.

Організатори підкреслили, що передача практичного досвіду від покоління до покоління є запорукою успішної підготовки фахівців спеціальності «Соціальна робота» на факультеті соціології та управління Запорізького національного університету.

 

Факультет соціології та управління

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини