Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ науковці дослідили актуальні проблеми фізичного виховання

У ЗНУ науковці дослідили актуальні проблеми фізичного виховання

У ЗНУ науковці дослідили актуальні проблеми фізичного виховання
19.04.2024 11:35 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет фізичного виховання здоров’я туризму наукова діяльність міжнародна діяльність конференція

18 квітня на факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в межах VІ міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми фізичного виховання, спорту, фізичної реабілітації та туризму в сучасних умовах життя» відбулося пленарне засідання.

 

На початку заходу, який проходив у змішаному – очному й дистанційному – форматі, присутніх привітав проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов. Він відзначив актуальність і важливість тем, обраних для дослідження учасниками конференції.

Під час заходу пролунали доповіді, присвячені таким темам, як сучасні виклики та напрямки розвитку в умовах дії воєнного стану закладів вищої освіти, що готують фахівців спортивної галузі, рухова активність як засіб соціально-педагогічної та психологічної реабілітації дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій, національнопатріотичне виховання в системі спортивної підготовки боксерів та іншим. Серед спікерів були як представники провідних вітчизняних закладів освіти, так і іноземних вишів – партнерів ЗНУ.

Розповідаючи про наукову подію, її організатори – представники факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ – зазначили «Дякуємо всім учасникам за їх активну участь та внесок в обговорення, за жваву дискусію, повну оригінальних ідей і глибоких знань.

Особливо варто відзначити виступи, які не лише розширили межі нашого розуміння ключових тем, а й підштовхнули до нових досліджень та проєктів. Вони нагадали нам, що за кожним науковим досягненням стоять люди, які готові йти вперед і надихати інших.

Із нетерпінням чекаємо на нові можливості для співпраці і вже плануємо наступні кроки для реалізації обговорених ідей. Поперед нас чекають нові відкриття та досягнення, до яких ми наближаємося разом із вами».

Переглянути фотозвіт із пленарного засідання конференції можна за лінком: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=pressluzhbaZNU&set=a.952417846886251

 vse.pdf

Факультет фізичного виховання. здоров’я та туризму

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини