Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковець Руслан Амінов – переможець конкурсу «Молодий вчений року»

Науковець Руслан Амінов – переможець конкурсу «Молодий вчений року»

Науковець Руслан Амінов – переможець конкурсу «Молодий вчений року»
19.04.2024 14:25 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ біологічний факультет Рада молодих вчених Науково-дослідна частина конкурс молоді вчені перемога

Кандидат наук, завідувач навчально-науково-дослідної лабораторії клітинної та організменної біотехнології, старший викладач кафедри фізіології і імунології з курсом цивільного захисту та медицини біологічного факультету, голова Ради молодих учених ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Руслан Амінов посів І місце у Всеукраїнському конкурсі молодий вчений року в номінації «Водні біоресурси та аквакультура». Організатор конкурсу – Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

 

Конкурс «Молодий вчений» – важлива ініціатива, спрямована на визнання, відзначення та просування досягнень молодих вчених у різних галузях і сферах діяльності, що сприяє розвитку інтердисциплінарних підходів та співпраці між галузями, із головною метою – підтримка молодих вчених. Започаткований у 2021році за здобутки 2020 року, цей конкурс став традиційним і надає можливість магістрам, аспірантам, докторантам та молодим дослідникам показати свої здібності і отримати заслужене визнання. Учасники мають можливість представити свої дослідження та роботи у таких різних галузях, як природно-математичні науки, науково-технічна діяльність та інженерія, аграрна наука та продовольство, охорона здоров`я. А також – воєнні науки та цивільна безпека, управління та адміністрування, сфера обслуговування та соціально-гуманітарний напрям. Вони можуть боротися за цінні нагороди та можливість публікації своїх результатів у провідних наукових журналах.

Варто відмітити, що Руслан Амінов протягом трьох років ставав переможцем цього Конкурсу в різних номінаціях: «Біологія», «Медицина та медсестринство», «Науковий волонтер», «Реабілітація», «Фармакологія та фармацевтика», «Зоотехнія та ветеринарна медицина». Також він – переможець обласного конкурсу для обдарованої молоді в галузі науки, номінація: біологічні, хімічні науки та екологія; категорія «Молоді вчені» (2021, 2023).

Колектив біологічного факультету щиро привітав Руслана з перемогою та заслуженою нагородою й побажав подальших творчих успіхів, натхнення, нових відкритів і звершень.

 

Біологічний факультет

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини