Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Як минув День відкритих дверей офлайн, що з академічними та фінансовими боргами: про це говорили на ректораті

Як минув День відкритих дверей офлайн, що з академічними та фінансовими боргами: про це говорили на ректораті

Як минув День відкритих дверей офлайн, що з академічними та фінансовими боргами: про це говорили на ректораті
22.04.2024 16:33 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ректорат вступ-2024 освітній процес

22 квітня відбулося засідання ректорату Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Ректор Микола Фролов подякував усім причетним до організації Дня відкритих дверей за гарно проведений захід. Водночас він припустив, що вступна кампанія 2024 року буде вкрай складною. Зокрема, ректор відзначив, що амбітний план – повторити показники торішнього вступу – доволі проблематично, та, попри все, профорієнтаційна робота як на загальноуніверситетському, так і факультетському/ інститутському рівні лишається пріоритетною. Микола Фролов зауважив, що профорієнтаційні заходи мають відбуватися щодня, а інформація про них повинна поширюватися на сайті університету та в соціальних мережах.

 

Про борги й оцінки

Ректор доручив керівникам факультетів і ІННІ ім. Ю. Потебні тримати на контролі ліквідацію фінансової заборгованості студентів, а також звірити з бухгалтерією списки фінансових боржників за рік (осінній та весняний семестри цього навчального року) і до 25 квітня (у разі несплати) подати службові записки на їх відрахування. Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура повідомив керівників, що академічна заборгованість студентів повинна бути ліквідована до 15 травня, а оцінки за ліквідовані академборги треба обов’язково вносити до АСУ.

Про акредитації і ГЕР

Проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов нагадав про підготовку звітів про самооцінювання (для завантаження ще цього місяця) умовних акредитаційних процедур ОНП/ОП за: третім рівнем підготовки докторів філософії «Соціологія» (30 квітня); другим (магістерським) рівнем «Педагогіка вищої школи» (23 квітня); першим (бакалаврським) рівнем «Охорона праці» (24 квітня). Також він повідомив про оголошення НАЗЯВО конкурсу до галузевих експертних рад і наголосив, що участь у ньому викладачів нашого університету вкрай важлива.

І ще про важливе

Проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук відзначив плідну роботу факультетів на XVII університетській науково-практичній конференції студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених «Молода наука-2024». Також він нагадав присутнім, що треба подавати інформацію до «Книги пошани» про студентів, випускників, співробітників ЗНУ, які воюють за свободу та незалежність держави.

Проректорка з науково-педагогічної роботи, міжнародної та проєктної діяльності Олена Тупахіна закликала до 26 квітня подавати до відділу міжнародних зв’язків інформацію про заплановані заходи до Дня Європи. Також вона анонсувала англомовний пікнік від відділу міжнародних зв’язків для студентів, мотивованих на академічну мобільність, 27 квітня о 13 годині в Дубовому гаю.

Ректор Микола Фролов повідомив, що засідання Вченої ради відбудеться 30 квітня о 14:30 у 50 аудиторії головного корпусу ЗНУ.

І ще. 26 квітня о 15 годині на абітурієнтів чекає День відкритих дверей (онлайн) (Zoom: ідентифікатор: 759 900 2424, код доступу: 12345).

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини