Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті фізвиховання для студентів провели бінарну лекцію

На факультеті фізвиховання для студентів провели бінарну лекцію

На факультеті фізвиховання для студентів провели бінарну лекцію
24.04.2024 08:42 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет фізичного виховання здоров’я туризму математичний факультет освітній процес бінарна лекція

Про можливості використання інформаційних технологій у професійній діяльності студентам бакалаврату освітньої програми «Туризм» розповіли під час бінарної лекції викладачі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

Докторка наук, професор, професор кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Лариса Безкоровайна під час проведення заняття з дисципліни «Логістики у готельно-ресторанному бізнесі» для бакалаврів освітньої програми «Туризм» запросила кандидатку наук, доцентку кафедри комп’ютерних наук Олену Пшеничну.

Запрошена лекторка розповіла про можливості застосування в туристичній діяльності, під час розроблення турів, маршрутів, віртуальних екскурсій та подорожей таких додатків, як: ThingLink, Genially, Google Arts & Culture та інші.

Студенти з цікавістю долучились до обговорення. Вони ставили питання викладачам і наприкінці відзначили важливість проведення занять у такому форматі.

Такі заходи мотивують студентів до навчання, застосування нових інноваційних та інформаційних засобів у навчанні та у майбутній професійній діяльності з туризму. Вони допомагають у формуванні важливих інформаційних компетентностей, розвивають цифрову культуру для успішної реалізації фахового та особистого потенціалу в сучасному міжнародному інформаційному суспільстві. Також подібні заходи формують у слухачів професійні навички застосування інноваційних навчальних методів, збагачують викладання матеріалу за темою дисципліни, покращують діалог із аудиторією.

 

Лариса Безкоровайна,

докторка наук, професорка кафедри туризму

та готельно-ресторанної справи

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини