Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті магістранти зустрілися з роботодавцем

На біологічному факультеті магістранти зустрілися з роботодавцем

На біологічному факультеті магістранти зустрілися з роботодавцем
24.04.2024 14:06 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ біологічний факультет Інститут олійних культур стейкхолдер зустріч працевлаштування

24 квітня на біологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася зустріч заступниці директора з наукової роботи Інституту олійних культур Національної академії аграрних наук Катерини Ведмедєвої з магістрами освітніх програм «Біологія» та «Генетика».

 

Зустріч організувала гарантка освітньої програми «Біологія», завідувачка кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини, професорка Оксана Кущ. На заході були присутні завідувачка кафедри генетики та рослинних ресурсів, професорка Ірина Полякова та гарантка освітньої програми «Генетика», доцентка кафедри генетики та рослинних ресурсів Олена Войтович.

Катерина Ведмедєва розповіла про особливості працевлаштування в Інституті олійних культур і про можливості наукової роботи. Ірина Полякова розповіла про свій науково-професійний шлях, зацікавила магістрантів сучасними проблемами селекції олійних культур. Гарантка освітньої програми «Генетика» Олена Войтович поділилася досвідом виконання та захисту кандидатської дисертації з тематики «Вплив мікрогаметофітного добору в F1 на структуру популяції F2 у рицини».

Оксана Кущ порекомендувала майбутнім випускникам завітати до Інституту олійних культур, аби детально ознайомитится з можливостями потенційного працевлаштування. Всіх учасників зустрічі запросили на урочистості вручення дипломів випускникам обох освітніх програм.

 

Біологічний факультет

 

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини