Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Молоді науковці ФІФ обговорили актуальні проблеми іноземної філології

Молоді науковці ФІФ обговорили актуальні проблеми іноземної філології

Молоді науковці ФІФ обговорили актуальні проблеми іноземної філології
24.04.2024 14:12 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет іноземної філології наукова діяльність студентська наука конференція Молода наука секційне засідання

19 квітня на факультеті іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося засідання секції «Іноземна філологія» ХV університетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених «Молода наука-2024». Молоді дослідники презентували наукові розробки з лінгвістики та методики викладання іноземних мов, перекладознавства та літературознавства. Роботу підсекцій в онлайн-форматі модерували аспірантки кафедри англійської філології та лінгводидактики Марія Шимянова та Єлизавета Анпілогова, а також аспірантка кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Ольга Стовбур.

 

Робота секційних засідань стала чудовою нагодою для фахового спілкування учасників, які отримали можливість представити власні наукові розвідки та обговорити дослідження колег. Доповідачі детально аналізували різноманітні мовні явища, функціонування лексичних та фразеологічних одиниць в іншомовних текстах, твори видатних зарубіжних письменників і поетів, особливості перекладу з англійської мови українською, ефективні методичні технології та прийоми для навчання іноземних мов. Більшість виступів супроводжувалася презентаціями із прикладами та цитатами з творів, цікавими фактами та наочним матеріалом.

Модератори відзначили високий науково-теоретичний рівень обговорених досліджень, їхню практичну значущість та перспективність для подальшої розробки. Кращі доповіді представили Дар’я Бабич, Софія Міщенко, Ганна Коса, Катерина Гергец, Катерина Бабенко, Олександр Левадний, Аліна Самусь та Анастасія Юдіна. Тези доповідей опублікують у збірці матеріалів конференції.

Факультет іноземної філології

 

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини