Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ приєднались до міжнародної програми з розвитку зеленого туризму

Представники ЗНУ приєднались до міжнародної програми з розвитку зеленого туризму

Представники ЗНУ приєднались до міжнародної програми з розвитку зеленого туризму
24.04.2024 14:13 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ економічний факультет факультет фізичного виховання здоров’я туризму наукова діяльність міжнародна діяльність співпраця тренінгова програма зелений туризм

16 та17 квітня в Академії сільського розвитку Спілки сільського зеленого туризму України відбулася дводенна онлайн тренінгова програма «Диверсифікація сільської економіки через мережу громадських консультаційних центрів туризму». Захід відбувся за підтримки Естонського центру міжнародного розвитку, Талліннського університету та Естонської асоціації сільського туризму. Викладачі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) безпосередньо взяли участь в організації та проведенні заходу.

Серед його організаторів та учасників були кандидатка наук, доцентка кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму економічного факультету Наталя Венгерська та докторка наук, професор кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ Лариса Безкоровайна. На сьогодні Наталя Венгерська – президентка Академії сільського розвитку Спілки сільського зеленого туризму України, а Лариса Безкоровайна – віцепрезидентка з науково-педагогічної та навчальної роботи Академії сільського розвитку Спілки сільського зеленого туризму України.

Мета заходу полягала в підвищенні обінаності про можливості диверсифікації сільської економіки через туризм в умовах воєнного стану та повоєнного відновлення. Співпраця між Україною та Естонією у сфері сільського туризму під час війни надважлива. Дводенні тренінги адресовані, найперше, власникам бізнесу в сільській місцевості, у тому числі гостинних сільських садиб, які мають потенціал для розвитку туристичних послуг. Крім того, захід відвідали представники законодавчих, національних та регіональних органів влади, які сприяють створенню умов для розвитку сільського туризму; представники територіальних громад, освіти та науки, громадських організацій та медіа, які мають можливість сприяти розумінню та впровадженню ініціатив із розвитку сільського туризму. 

Програма була надзвичайно насиченою та спрямованою на розгляд можливостей та стратегій щодо розвитку туризму як інструменту для диверсифікації сільської економіки.

Важливо, що до заходу долучилися також викладачі Запорізького національного університету, зокрема кандидатка наук, доцентка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Анна Сидорук.

Цей захід передбачав надання учасникам тренінгів інформації та практичних навичок, які допоможуть їм створювати та розвивати громадські консультаційні центри з туризму та бізнеси у сільських районах. Такий підхід сприятиме впровадженню нових форм сільського туризму, стимулюватиме економічний розвиток територій та підвищить їхню конкурентоспроможність.

Організатори сподіваються, що зусилля естонсько-української команди проєкту «Диверсифікація сільської економіки через мережу громадських консультаційних центрів туризму» сприятимуть зміцненню громад та сільському розвитку, створюючи нові можливості для бізнесу та сприяючи сталому розвитку.

Також до заходу Лариса Безкоровайна залучила студентів бакалаврату освітньої програми «Туризм та готельно-ресторанна справа» та магістратури освітньої програми «Туризмознавство та гостинність». Таке залучення студентів важливе для формування їхньої професійних компетентностей, набуття знань із можливостей диверсифікації сільської економіки завдяки туризму в умовах воєнного стану та повоєнного відновлення на основі, зокрема міжнародної позитивної практики здійснення туристичної діяльності.

 

Лариса Безкоровайна,

докторка наук,

професорка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

 

Діана Гриневич,

віцепрезидентка з маркетингу та комунікацій Академії

сільського розвитку Спілки СЗТ України, кандидатка наук,

викладачка кафедри країнознавства та туризму Київського національного університету імені Тараса Шевченка

 

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини