Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На кафедрі промислового та цивільного будівництва обговорили актуальні проблеми галузі

На кафедрі промислового та цивільного будівництва обговорили актуальні проблеми галузі

На кафедрі промислового та цивільного будівництва обговорили актуальні проблеми галузі
25.04.2024 14:19 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут кафедра промислового цивільного будівництва конференція Молода наука секція наукова діяльність студентська наука

22 квітня в межах ХVІІ університетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Молода наука-2024» в Інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ім. Ю. Потебні відбулось засідання секції «Промислове та цивільне будівництво». У заході взяли участь студенти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія». До роботи секцій також долучилися доповідачі та активні учасники, студенти та викладачі кафедри промислового та цивільного будівництва – усього близько 20 осіб.

 

Із вітальним словом до учасників звернулася голова оргкомітету секційного засідання конференції – завідуюча кафедри, докторка наук, професорка Ірина Арутюнян, голова Наукового товариства студентів, аспірантів і докторантів Євгенія Тарабан, заступниця директора з наукової роботи Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ ім. Ю. Потебні Каріна Бєлоконь і секретарка роботи секції – кандидатка наук, доцентка Катерина Мішук.

Під час роботи доповідачі піднімали актуальні питання з різних напрямків, таких як 3D-друк, екодом, використання дронів та роботів у будівництві, рециклінг будівельних відходів.

Найбільше відгуків отримали доповіді Владислава Кузнєцова на тему «Підвищення вибухостійкості конструктивних елементів будівель» (наукова керівниця – Сусанна Пастухова) та Роберта Рогожнікова на тему «Ремонт та реконструкція бомбосховищ та укриттів» (наукова керівниця – Катерина Мішук).

Наприкінці заходу підсумки роботи секції підбила кандидатка наук, доцентка кафедри Наталія Данкевич. Своєю чергою, доповідачі подякували науковим керівникам за допомогу в роботі над науковими розвідками та слухачам секції за активність і цікавість до запропонованих тем.

 

Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю. Потебні

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини