Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет СПП приєднався до семінару для вихователів дитсадків

Факультет СПП приєднався до семінару для вихователів дитсадків

Факультет СПП приєднався до семінару для вихователів дитсадків
29.04.2024 15:29 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології співпраця заклади дошкільної освіти семінар

25 квітня відбувся обласний семінар від Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на тему «Розвиток мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку засобами художньої картини». У заході взяли участь студенти спеціальності 012 «Дошкільна освіта», а також доцентки кафедри дошкільної та початкової освіти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Алла Курінна, Сніжана Сиваш та викладачка Ганна Чорна.

 

Керівниця семінару, старша викладачка кафедри дошкільної освіти Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ніна Погрібняк у своєму виступі розкрила такі важливі питання, як: особливості використання художньої картини в роботі з дітьми дошкільного віку, етапи ознайомлення з художньою картиною; сучасні підходи щодо навчання дітей розповідання за художньою картиною.

Під час семінару презентували досвід роботи педагогічного колективу закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 7 «Теремок» Енергодарської міської ради Запорізької області (спікерка – вихователька-методистка Валентина Горбенко) та закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 130 «Казка» Запорізької міської ради (спікерки – виховательки Вікторія Ткаченко й Ірина Черниш). Педагоги закладів дошкільної освіти поділилися досвідом роботи на таких платформах, як Canva, Wordwall, Learning Apps, InShot, продемонструвавши високий рівень цифрової компетентності.

Присутні не тільки мали можливість дізнатися про методику роботи з картиною, але й почути розповіді професіоналів-практиків про роботу у цьому напрямку, приклади роботи з картиною з власного досвіду педагогів, були надані слушні поради та рекомендації майбутнім вихователям, а також це була чудова нагода обмінятися досвідом між вже досвідченими колегами. На розгляд представили велику кількість картин відомих українських художників Валерія Алещенка, Катерини Білокур, Олега Васяновича, Тетяни Голембієвської, Миколи Івасюка, Олени Кульчинської, Петра Левченка, Володимира Орловського, Миколи Пимоненка, Марії Примаченко, Іллі Рєпіна, Сергія Світославського, Івана Сколоздри, Володимира Яценка та інших.

Також учасникам семінару запропонували інтерактивні завдання. Це дало можливість педагогам виявити свою творчість, креативність і показати свій професійний рівень. У дистанційному семінарі взяли участь 370 учасників. Семінар, за їхньою оцінкою, пройшов цікаво, змістовно та результативно.

 

Факультет соціальної педагогіки та психології

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини