Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-консультанти Юридичної клініки ЗНУ обговорили новели законодавства

Студенти-консультанти Юридичної клініки ЗНУ обговорили новели законодавства

Студенти-консультанти Юридичної клініки ЗНУ обговорили новели законодавства
30.04.2024 16:01 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ юридичний факультет Юридична клініка Центр надання адміністративних послуг консультації формування практичних навичок

Одне з актуальних питань, з яким звертаються мешканці міста до Юридичної клініки ЗНУ(ZNU, Zaporizhzhia National University), – це консультування щодо законодавчих змін у частині проходження військової служби, мобілізації та військового обліку.

 

Так, під час традиційного прийому громадян у Центральному (Вознесенівському) Центрі надання адміністративних послуг м. Запоріжжя, присутні студенти обговорили нововведення, які передбачаються Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку», що набуде чинності 18 травня.

Керівник Юридичної клініки вишу, кандидат наук Дмитро Луц акцентував увагу на положеннях, згідно з якими під час мобілізації чоловіки від 18 до 60 років зобов'язані мати при собі військово-обліковий документ і пред'являти його на вимогу уповноважених осіб та на необхідності уточнення облікових даних. Окрему увагу приділили поданій Україною заявкою до Ради Європи про часткове призупинення дії в країні деяких пунктів Європейської конвенції з прав і свобод людини у зв'язку з воєнним станом.

Зазначені знання стануть у нагоді для підготовки відповідей на підняті у зверненнях громадянами питаннях в ході проведення безкоштовних юридичних консультацій.

Дмитро Луц зауважив, що студенти-консультанти юридичної клініки не лише отримують важливі знання та навички, а й одразу втілюють їх на практиці в ході надання військовослужбовцям, мешканцям міста та внутрішньо переміщеним особам  юридичних консультацій на базі Центрального (Вознесенівського) Центру надання адміністративних послуг м. Запоріжжя.

Нагадуємо, що прийом відвідувачів, які бажають отримати безкоштовну консультацію, здійснюється щовівторка з 10:00 до 12:00 у приміщенні Центрального Центру надання адміністративних послуг.

Дмитро Луц,

керівник Юридичної клініки ЗНУ

 

 Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини