Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для науковців ЗНУ– нові вебінари: зміни в авторському профілі «Web of Science», наукове дослідження з ресурсами «Clarivate»

Для науковців ЗНУ– нові вебінари: зміни в авторському профілі «Web of Science», наукове дослідження з ресурсами «Clarivate»

Для науковців ЗНУ–  нові вебінари: зміни в авторському профілі «Web of Science», наукове дослідження з ресурсами «Clarivate»
01.05.2024 07:56 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ наукова бібліотека наукова діяльність вебінари наукометричні бази даних фірма Clarivate Web of Science штучний інтелект

Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) продовжує використання ресурсів та аналітичних інструментів платформи «Web of Science» завдяки компанії «Clarivate», яка зберегла для українських учених і у 2024 році безкоштовний доступ до бази даних «Web of Science» та водночас надала доступ до низки інших баз даних та аналітичних інструментів для наукових досліджень.

Компанія «Clarivate» запрошує на вебінари в травні українською. Необхідна попередня реєстрація. Вони проходитимуть на платформі Zoom, безкоштовно. Передбачено електронний сертифікат учасника за умови прослуховування більш ніж 90 % вебінару.

Вебінари проводить PhD, Customer Success Consultant «Clarivate» Ірина Тихонкова.

2 травня 2024, 10:15-11:15

Тема: Hot Topics Оновлення у авторському профілю у Web of Science!

Тези: Відбулися зміни в авторському профілі, про які оголошували. Багато схвильованих авторів, у яких «зниклі публікації». Як створити авторський профіль, наповнити, що можна додати? Автори публікацій, що починали профіль з ResearcherID, мають підтвердити позицію автора. Інструкція англійською на сторінці «Web of Science Researcher Profiles»: http://surl.li/ticnb

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_Wg8XWjYFReej3ZXJMmSVTA

 

9 травня 2024, 10:15-11:15

Тема: Оформлення статті за форматом журналу з «EndNote»

Тези: Формати оформлення публікації. Який формат у вибраному виданні? Де його знайти? Що таке референс-менеджери? Як налаштувати роботу EndNote? Як створити та наповнювати колекцію? Чи можна додати інформацію про статтю? Використання «Cite While You Write™».

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_hyRVKcwcR126bb4pj5GrsQ

 

16 травня 2024, 10:15-11:15

Тема: Повний цикл наукового дослідження з ресурсами «Clarivate»

Тези: Ключові етапи циклу наукового дослідження від ідеї до презентації здобутків і ресурси «Clarivate» (Web of Science Core Collection, EndNote, Journal Citation Reports, InCites, Grant Index, Pivot-RP, ProQuest Dissertaion and Thesis Index, ResearcherID), що допоможуть пройти весь цикл максимально ефективно.

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN__qdTsXFNTKSJ29ibmPOBEQ

23 травня 2024, 10:15-11:15

Тема: Відповідальний академічний штучний інтелект для дослідників «Web of Science»

Тези: Штучний інтелект трансформує академічні дослідження, викладання та навчання. «Clarivate» гарантує, що ви зможете безпечно та відповідально орієнтуватися в цьому новому ландшафті, забезпечуючи при цьому досконалість досліджень. Нещодавні та майбутні розробки на основі штучного інтелекту у «Web of Science», включаючи значні покращення пошуку та майбутній дослідницький асистент «Web of Science» на основі генеративного штучного інтелекту. «Web of Science» впроваджує штучний інтелект, щоб допомогти дослідникам усіх рівнів вирішувати складні дослідницькі завдання та отримувати більше від найнадійнішої у світі бази даних цитувань – «Web of Science Core Collection».

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_qXKcTYjBRdCq7K6jNzDjgg

Із питань доступу до «Web of Science» звертайтесь до наукової бібліотеки ЗНУ на email: lib@znu.edu.ua або до зали електронних ресурсів за адресою: вул. Жуковськокого, 66 б, навчальний корпус № 2, к. 126, тел.: (061)289-12-67).

 

Наукова бібліотека

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини