Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет продовжує плідну співпрацю зі школами

Юридичний факультет продовжує плідну співпрацю зі школами

Юридичний факультет продовжує плідну співпрацю зі школами
02.05.2024 14:03 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування співпраця Січовий колегіум вступ-2024

Увесь навчальний рік юридичний факультет ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) співпрацював з різними закладами середньої освіти, проводячи профорієнтаційні зустрічі з 9, 10 та 11 класами.

 

Зустрічі з 9 та 10 класами, які для юридичного факультету – робота «на перспективу», насамперед, були спрямовані на орієнтування майбутніх абітурієнтів у різноманітті юридичних професій, характеристиці їх специфіки, окреслення позитивних та негативних сторін різних сфер юридичного фаху. А от зустрічі з випускниками спрямовувались на надання інформації про навчання в Запорізькому національному університеті загалом і на юридичному його факультеті.

Один із таких закладів середньої освіти, з якими юридичний факультет налагодив плідну взаємодію та сподівається на подальшу ефективну співпрацю, – це спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Січовий колегіум», у якому також проводились зустрічі з учнями як 10, так і 11 класів. Так, 29 квітня представники юридичного факультету завітали до одинадцятикласників. Викладачі розповіли випускникам про особливості вступної кампанії 2024 року та нюанси вступу на юридичні спеціальності.

Учні дізнались про те, яку освітньо-професійну програму їм варто обирати, залежно від того, яку юридичну професію вони хочуть отримати. Зокрема були представлені освітньо-професійні програми 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність». Також учні отримали багато цікавої інформації про юридичний факультет, його історію, структуру, напрями діяльності, студентське самоврядування на факультеті, практичну складову навчання, реалізацію у професійній сфері після отримання диплома за обраною спеціалізацією. Зустріч, які і всі попередні, пройшла у доброзичливій атмосфері. Вона завершилась запрошенням школярів на екскурсію студмістечком ЗНУ, яка відбудеться 15 травня о 15:30, та запрошенням відвідати кафедри й лабораторії юридичного факультету, його юридичну клініку та заходи, що проводяться ним.

Юридичний факультет подякував за сприяння й організацію зустрічі заступниці директора з виховної роботи Віті Михайловій та класній керівниці 11 класу Ользі Салякіній.

Стежте за подіями вишу також на сайті та соцмережевих сторінках ЗНУ, а також на сайті та соцмережевих сторінках юридичного факультету:

https://t.me/p_r_a_v_o

https://t.me/law_dekanat_znu

https://www.instagram.com/sslawznu

https://www.facebook.com/share/tSC2wFqjbrCCjFEq/

https://www.tiktok.com/@pravo_znu

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/law

 

Юридичний факультет

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини