Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький регіон на мапі Еразмус+: новачки та досвідчені у проєктній діяльності зустрілись у ЗНУ

Запорізький регіон на мапі Еразмус+: новачки та досвідчені у проєктній діяльності зустрілись у ЗНУ

Запорізький регіон на мапі Еразмус+: новачки та досвідчені у проєктній діяльності зустрілись у ЗНУ
03.05.2024 08:35 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет іноземної філології освітній процес проєктна діяльність міжнародна діяльність тандем-семінар

1 травня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася серія зустрічей із координаторкою Національного Еразмус+ офісу в Україні Світланою Шитіковою. Запит на цю зустріч був високий. Це засвідчила чимала (понад 70) кількість її учасників. Модерувала зустріч, організовану Міжнародним відділом ЗНУ, проректорка з науково-педагогічної роботи, міжнародної та проєктної діяльності Олена Тупахіна.

 

На ній початківці, зацікавлені у проєктній діяльності, – представники різних факультетів вишу – дізналися про можливості програми Еразмус+ для університетів, отримали цінні поради для підвищення ефективності власних проєктних пропозицій від Світлани Шитікової, зрештою, самі ставили їй конкретні запитання й отримали змістовні відповіді.

Друга зустріч з координаторкою Національного Еразмус+ офісу в Україні об’єднала керівників і виконавців проєктів у межах програми. Вони жваво та щиро поділилися зі Світланою Шитіковою та з іншими колегами найрізноманітнішими викликами, що постали перед ними під час розробки, подання проєктних пропозицій, реалізації проєктів, презентації результатів. Світлана Шитікова давала цінні та компетентні поради учасникам зустрічі, спонукаючи їх продовжувати проєктну діяльність. Зокрема, вона наголосила на крайній потребі об’єднуватися з колегами з інших факультетів і освітніх програм у спільних проєктах. Так само важливо залучати до них галузевих практиків, представників бізнесу, що надають проєктам чіткішого прикладного спрямування. Водночас у проєктних пропозиціях варто фокусуватися на євроінтеграційних процесах, не забуваючи про неоціненний для європейських колег власне український досвід науково-дослідницької та освітньої роботи в умовах війни. Світлана Шитікова звернула увагу присутніх на важливість розвитку академічної закордонної підтримки завдяки активнішій демонстрації назовні позитивних проєктних практик. Олена Тупахіна, солідаризуючись із координаторкою Національного Еразмус+ офісу в Україні, зауважила: «Важливо, щоб проєкти залишали по собі не тільки табличку на стіні, технічне обладнання, а й помітний інституційній вплив». Зрештою, всі учасники зустрічі погодилися, що для успішної реалізації проєктів украй важлива продуктивна взаємодія і синергія.

 

Фотогалерея Антона Осадчука (пресслужба ЗНУ):

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=pressluzhbaZNU&set=a.962538669207502

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини