Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ІННІ ім. Ю.М. Потебні взяли участь в обговоренні корпоративного менеджменту

Представники ІННІ ім. Ю.М. Потебні взяли участь в обговоренні корпоративного менеджменту

Представники ІННІ ім. Ю.М. Потебні взяли участь в обговоренні корпоративного менеджменту
03.05.2024 10:02 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут кафедра обліку аналізу оподаткування аудиту наукова діяльність міжнародна діяльність конференція корпоративний менеджмент

Нещодавно в Науковому центрі інноваційних досліджень у Естонії відбулася ІV Міжнародна конференція з корпоративного менеджменту. Її метою стало обговорення актуальних питань управління корпорацією. Учасниками наукової події були викладачі вишів та здобувачі всіх рівнів. Не лишилися осторонь і науковці Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ім. Ю.М. Потебні.

 

Зокрема, здобувач PhD Сергій Пасічник, під керівництвом професорки Тетяни Меліхової, підготував та представив доповідь англійською «Management of operational costs as one of the aspects of corporate management in industrial enterprises in the post-war time» («Управління операційними витратами як один з аспектів корпоративного управління промисловими підприємствами в післявоєнний час»).

Молодий науковець зазначив, що «для досягнення промисловими підприємствами запланованого рівня рентабельності необхідно створити умови для ефективного управління витратами діяльності. Для цього потрібно приділяти особливу увагу їх плануванню, обліку, аналізу та контролю. Обґрунтована класифікація витрат і розподіл їх на певні класи з урахуванням загальних критеріїв і взаємозв’язків між ними дозволить виявити всі негативні фактори впливу і швидко ліквідувати кризові явища».

А сама робота конференції відбувалася за такими напрямами, як «Корпоративне управління: залучення зацікавлених сторін»; «Фінансові аспекти корпоративного управління» та «Корпоративне управління VS вартість корпорації». Було для учасників заходу організовано й семінар «Інструменти штучного інтелекту в написанні наукових і проєктних концепцій».

Після завершенню конференції всі науковці отримали сертифікати про участь.

 

Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю. Потебні

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини