Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування

Із Великоднем!

Із Великоднем!
05.05.2024 00:01 Все Головні новини Факультети ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ поздоровлення свято Великдень

Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) вітає викладачів, співробітників, студентів, аспірантів і докторантів, абітурієнтів та їхніх батьків із Великоднем!

 

Щороку цей особливий день – світле свято Воскресіння Христового – пробуджує в душах українців радість і надію, адже він символізує перемогу життя над смертю і правди над неправдою.

Вже втретє українці змушені відзначати це важливе свято під час повномасштабного ворожого вторгнення. Багато родин, які традиційно збирались цього світлого дня разом, роз’єднані війною, яка зруйнувала чимало життів. Та українці відзначають цей важливий день, вірячи в наближення перемоги, дякуючи насамперед тим, хто щодня протистоїть загарбникові і захищає нашу країну.

Колектив Запорізького національного університету вдячний всім, хто в лавах Збройних Сил України боронить свою землю та свій народ, хто докладає надлюдських зусиль, аби зберегти свій рідний край. У ЗНУ пишаються, що серед захисників і захисниць чимало його студентів, викладачів, співробітників і випускників. Тут пам’ятають про кожного та кожну з них. Чекають їхнього повернення з перемогою. Також постійною є волонтерська допомога воїнам, спрямована підтримати, забезпечити їх усім украй потрібним, сприяти їм у важкій боротьбі.

Хай цей святковий день дарує сили всім нам, сповнить нас сил і надії, підтримає і допоможе й надалі рухатись уперед, до Перемоги, до відбудови квітучої незалежної європейської України!

Христос воскрес!

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини