Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ успішно завершився проєкт «Школа молодого науковця»

У ЗНУ успішно завершився проєкт «Школа молодого науковця»

У ЗНУ успішно завершився проєкт «Школа молодого науковця»
07.05.2024 09:29 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Науково-дослідна частина Центр наукової роботи студентів наукова діяльність студентська наука проєктна діяльність Школа молодого науковця

Центр наукової роботи студентів Науково-дослідної частини ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) оголошує про успішне завершення проєкту «Школа молодого науковця». На думку організаторів, він став важливим кроком у підготовці молодих дослідників до наукової кар'єри.

 

Протягом двох місяців у межах «Школи молодого науковця» відбулося 4 конференції, у яких взяли участь 30 талановитих учасників. Цей проєкт став платформою для ознайомлення з принципами та методами наукової роботи на університетському рівні.

Його учасники не лише здобули теоретичні знання, а й отримали цінний практичний досвід, який стане корисним у їхньому подальшому науковому розвитку та кар'єрному зростанні. Запрошення до участі у проєкті висококваліфікованих представників різних галузей науки, адміністрації, бізнесу та освіти, дозволило учасникам отримати безцінний досвід та знання від практиків у своїх сферах.

Наукове товариство студентів і аспірантів запросило всіх зацікавлених завітати на подальші події та зустрічі, де  триватимуть наукові дискусії, що сприятиме розвитку науки та освіти в ЗНУ.

«Бажаємо всім учасникам "Школи молодого науковця" подальших успіхів та досягнень на їхніх наукових та професійних стежках!» – зазначили, підбиваючи підсумки, представники Центру наукової роботи студентів Науково-дослідної частини ЗНУ.

 

Центр наукової роботи студентів Науково-дослідної частини ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини