Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті студенти зустрілися зі шкільними директорами

На біологічному факультеті студенти зустрілися зі шкільними директорами

На біологічному факультеті студенти зустрілися зі шкільними директорами
07.05.2024 13:34 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ біологічний факультет освітній процес стейкхолдери зустріч формування практичних навичок

3 травня на біологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) гарантка ОПП «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» Вікторія Перетятько організувала зустріч із роботодавцями для студентів бакалаврського рівня вищої освіти ОПП «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» та магістерського рівня вищої освіти ОПП «Середня освіта (Природничі науки)».

 

На захід запросили директорів закладів загальної середньої освіти: гімназії № 98 Ілону Закутну, академічного ліцею № 46 Людмилу Круглу, загальноосвітньої школи № 67 Олену Малиш і Запорізького технічного ліцею Ігоря Баглера. Також на заході були присутні завідувачка випускової кафедри фізіології, імунології та біохімії з курсом цивільного захисті та медицини Оксана Кущ та доцентки кафедри. Наталія Новосад і Раїса Литвиненко

Зустріч відбулася в доброзичливій атмосфері, освітяни розповіли про виклики, які стоять перед сучасними педагогами, наголосили на важливості формування загальних і фахових компетентностей під час навчання в університеті. Сучасний учитель повинен мати глибокі знання не лише у тій галузі науки, основи якої він викладає, а й розумітися на інноваційних технологіях, в тому числі й інформаційно-комунікативних.

Усі учасники заходу говорили про важливість формування навичок спілкування з різними категоріями людей: учнями різного віку, колегами-вчителями, батьками, знаходити підхід до кожної дитини, шукати шляхи її мотивації до навчання. Запрошені були одностайні в думці, що створення на уроках ситуацій успіху, позитивна реакція вчителя на найменші здобутки дитини – один із найдієвіших прийомів формування цікавості учнів до предмета.

Під час заходу студенти ставили запитання до роботодавців про особливості проведення уроків на природі під час воєнного стану, організацію біологічних екскурсій тощо. Досвідчені педагоги давали поради щодо вирішення ситуації непорозуміння, які іноді виникають між учасниками освітнього процесу, розкрили специфічність командної роботи педагогічного колективу школи. Підсумки зустрічі підбила Ілона Закутна, зазначивши: «Не бійтеся йти до школи – тут цікаво!».

Біологічний факультет висловив подяку директорці Вікторії Кінебас і головній фахівчині Центрального відділу освіти департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Ользі Борисенко за допомогу в організації зустрічі.

 

Вікторія Перетятько,

гарантка ОПП «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)»

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини