Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / З Днем пам’яті та перемоги над нацизмом!

З Днем пам’яті та перемоги над нацизмом!

З Днем пам’яті та перемоги над нацизмом!
08.05.2024 00:01 Все Головні новини Факультети Коледжі та філії ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ свято День пам’яті перемоги над нацизмом поздоровлення

Цього року Україна разом з усім світом 8 травня відзначатиме День пам’яті та перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні, а 9 травня – день Європи. Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University), звертаючись до викладачів, співробітників, студентів, аспірантів і докторантів, вступників та їхніх батьків, нагадує їм про цей пам’ятний для кожного день, який для нашої держави нині набув особливого значення.

Вже втретє від повномасштабного вторгнення країни-терориста українські воїни зустрічають травень в окопах і вдесяте – від початку кровопролитної війни. Лише завдяки їхнім надзвичайним зусиллям наша країна протидіє страшній навалі тих, хто прагне її знищити. День, який мав би нагадувати про жахи Другої світової війни, яка залишилась в минулому, однак не повинна бути забутою, став ще одним важливим днем боротьби за сучасне та майбутнє нашої країни.

У ЗНУ добре пам’ятають тих, хто під час Другої світової війни змінив студентську лаву чи викладацьку кафедру на військові строї, щоб боронити рідний край від нацистської навали. Їхні імена вписані в літопис університету, ними пишаються, їхню пам’ять ушановують щороку.

Нині, коли вирішується майбутня доля країни, студенти, викладачі й випускники університету знову взяли зброю до рук. Серед них – чимало тих, чиї подвиги відзначені державними нагородами. На жаль, дехто віддав за Україну своє життя та назавжди залишився в пам’яті всіх, хто їх знав. Інші щоденним подвигом наближають Перемогу. Колектив університету шанобливо схиляє голову перед подвигом тих, хто колись боронив Європу від нацизму, а також – перед тими, хто сьогодні боронить Україну від рашизму. Наші молитви, найкращі побажання, підтримка й волонтерська допомога – завжди з нашими воїнами.

Пам’ятаймо про колишні подвиги. Не забуваймо, яку ціну сьогодні сплачують наші військові за можливість навчатись студентам – майбутнім фахівцям, перед якими постане важливе завдання з відбудови України після Перемоги.

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини