Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фаховий коледж організовує День гостинності

Фаховий коледж організовує День гостинності

Фаховий коледж організовує День гостинності
08.05.2024 08:28 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Фаховий коледж бізнесу харчових технологій відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування зустріч майстер-класи вступ-2024

14 травня Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошує учнів 9-х та 11-х класів і їхніх батьків завітати на День гостинності. Захід відбудеться офлайн. Можна буде не тільки ознайомитися з матеріально-технічною базою освітнього закладу, а й одержати інформацію про вступ-2024. Учасників зустрічі очікують захопливі майстер-класи.

 

Так, представники спеціальності 071 «Облік і оподаткування» підготували майстер-клас «Думай і багатій». Ті, кого цікавить спеціальність 181 «Харчові технології», зможуть приєднатися до майстер-класу «Серветковий етикет» і дізнатися багато корисного та цікавого про оформлення столу та правила етикету. «Визначення особистого порогу смаку та зору» чекає на тих, хто зацікавиться майстер-класом від представників спеціальності 076 «Підприємство та торгівля». А тим, хто хоче більше дізнатись про спеціальність 075 «Маркетинг», варто завітати на майстер-клас «Упаковка як інструмент маркетингу».

 

Дата: 14 травня

Початок: о 17:00

Місце: м. Запоріжжя, вул. Шкільна, буд. 1 (зупинки транспорту «Площа Вернадського», «Трампарк»).

Телефон для довідок: 096 510 48 97

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини