Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вступ до магістратури – важлива частина профорієнтаційної роботи факультету менеджменту

Вступ до магістратури – важлива частина профорієнтаційної роботи факультету менеджменту

Вступ до магістратури – важлива частина профорієнтаційної роботи факультету менеджменту
09.05.2024 10:40 Все Головні новини Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет вступ-2024 освітній процес факультет менеджменту профорієнтаційна робота

Факультет менеджменту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) провів важливий профорієнтаційний захід, на який завітали майбутні вступники вже до магістратури.

 

Викладачі кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики Максим Хацер, Юлія Полусмяк та Тетяна Павлюк консультували бакалаврів четвертого та п’ятого курсів денного і заочного відділень факультету менеджменту та всіх охочих щодо особливостей вступної кампанії до магістратури у 2024 році.

Під час роботи присутні порушили питання реєстрації та складання ЄВІ/ЄФВВ, підготовки та подання документів для вступу на ОПП кафедри, а також написання мотиваційних листів.

Усіх присутніх привітали із цим важливим для них рішенням – продовжити своє навчання вже на вищому освітньому рівні та побажали їм наснаги та успіхів у вступній компанії 2024 року. Представили учасникам зібрання і  спеціальності та освітні програми факультету.

 

Факультет менеджменту, кандидатка наук, доцентка Тетяна Павлюк

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

 

 

Схожі новини