Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті менеджменту влаштували пізнавальний захід «ЄС і я»

На факультеті менеджменту влаштували пізнавальний захід «ЄС і я»

На факультеті менеджменту влаштували пізнавальний захід «ЄС і я»
09.05.2024 14:41 Все Головні новини Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет менеджменту дозвілля День Європи ділова гра вікторина інтерактив

9 травня на кафедра підприємництва, менеджменту організацій та логістики факультету менеджменту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся цікавий захід під назвою «ЄС і Я» для студентів у межах святкування Дня Європи.

Під час заходу студенти разом із викладачами грали в ділову гру «Україна-ЄС» і при цьому згадували європейські цінності та ключові етапи євроінтеграції України.

Вікторина «Чи готовий я бути громадянином ЄС?» дала змогу кожному студенту зрозуміти свою обізнаність щодо прав та свобод громадян Європейського Союзу. Цікавим став інтерактив «Цікаві факти про ЄС», за допомогою якого студенти перевірили свої знання про Європейський Союз, дізналися про його реалії та особливості.

На завершення заходу відбувся круглий стіл «Допомога Європи у боротьбі за цінності свободи України», який викликав жваву дискусію серед присутніх.

Наприкінці заходу викладачі факультету менеджменту – його організатори – подякували студентам за активну участь. Вони також заявили, що вірять у майбутнє України.

 

Тетяна Павлюк,

Факультет менеджменту

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

Схожі новини