Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ до Дня Європи підготував цікаві проєкти

ЗНУ до Дня Європи підготував цікаві проєкти

ЗНУ до Дня Європи підготував цікаві проєкти
10.05.2024 08:07 Все Головні новини Факультети Коледжі та філії ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет День Європи масштабна вишівська акція

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) вже завтра, 11 травня, відбудеться важлива масштабна акція до Дня Європи. Її локація – майдан напроти спортивного комплексу вишу. Початок – о 10 годині.

Тим часом пресслужба інформує і про важливі інформаційні повідомлення про це нове, але вкрай важливе свято для України. Адже вже другий рік поспіль наша держава відзначає День Європи 9 травня разом із країнами Європейського Союзу. В Україні підкреслюють важливість єдності та сили й спільного руху в майбутнє. Попри війну, не згасають європейські прагнення нашої країни. Триває глибша інтеграція в європейський простір. ЄС ухвалив рішення про відкриття переговорів з Україною про вступ: це дає є чітке розуміння подальших кроків та реформ, потрібних для досягнення критерії членства.

За два роки, подавши заявку на членство в Європейському Союзі на пʼятий день повномасштабної війни росії проти України, наша держава виконала низку рекомендацій ЄС та запустила фундаментальні реформи, які стосуються судової сфери, посилення боротьби з корупцією, антиолігархічних заходів, боротьби з відмиванням коштів, прав національних спільнот та медіаринку. Це все наближає нас до норм права Євросоюзу, інтегрує у велику родину країн ЄС.

Століттями російська імперія, радянська влада, а потім і рф намагались будь-якими способами відірвати Україну від європейської спільноти. З перших років незалежності українці боролися за демократичний шлях розвитку та протистояли всім спробам підводити європейське майбутнє України. Сьогодні наша держава повертається до родини європейських країн зі спільними цінностями та прагненнями. Україна відважно відбиває російську збройну агресію, захищаючи демократичні підвалини Європи та виборюючи відновлення миру і безпеки на континенті.

Тож разом з ЄС ми відзначаємо наш шлях і зусилля, яких ми вже доклали, аби повернутися до Європи, а також укотре підкреслюємо, що європейська мрія українців як ніколи сильна, і ми впевнено йдемо до мети. Беззаперечно, Україна має багаті історичні та культурні зв’язки з Європою. Ми є надійним партнером, на якого можна покластись, і сьогодні, в моменти безжального нищення росією українських об'єктів інфраструктури, шкіл, лікарень, ЄС підтримує і допомагає нам у критичні часи. Дякуємо європейським партнерам та очікуємо, що наші друзі і в подальшому міцно стоятимуть з Україною.

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини