Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Як минув перший тиждень «Днів науки»

Як минув перший тиждень «Днів науки»

Як минув перший тиждень «Днів науки»
13.05.2024 00:01 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Факультети Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультети наукова діяльність Дні науки

6 травня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) стартували «Дні науки». Охочих узяти участь у найрізноманітніших заходах не бракувало. Впродовж минулого тижня відбулося кілька наукових конференцій, вікторина з медіакультури та фактчекінгу для старшокласників, ба навіть спортивні турніри за участі науковців. Про все це в короткому дайджесті.

Молоді науковці дали старт Дням науки

6 травня представники Наукового товариства студентів, аспірантів і докторантів економічного та юридичного факультетів провели в академічному спілкуванні та фахових дискусіях. Зокрема, студенти юридичного факультету організували «Правничий сектор» і поспілкувалися з юристами-практиками, серед іншого дискутували про ймовірні виклики перед українцями, якщо буде запроваджена система електронного голосування.

Запорізькі старшокласники прокачали власну медіаграмотність

8 травня учні дев’ятих й одинадцятих класів запорізьких шкіл відвідали «Незламний хаб» для того, щоб узяти участь у вікторинах і конкурсах від факультету журналістики «MEDIAкультура: науково-популярна BRAMA – навчання через гру!». В антифейковій грі «НотаЄнота» вони чинили спротив ворожій пропаганді, відвідали «Майстерку креативних вправ із інформаційної культури», випробували себе в ролях комунікаційників, рекламістів і піарників.

Спортивні змагання серед науковців

9 травня відбулися турніри з настільного тенісу та шахів. У змаганнях із пінг-понгу 3 місце посів аспірант ФФВЗТ Михайло Халаши, 2 місце – студент Економіко-правничого коледжу Дмитро Буличов, а 1 місце – доцент економічного факультету Олександр Лепьохін. З-поміж шахістів переможні місця розподілилися так: третє – в студента економічного факультету Данила Будька, друге – в Олександра Лепьохіна, а «золото» – в Дмитра Буличова.

10 травня у спортивному комплексі ЗНУ був турнір із мініфутболу. У ньому змагалися три команди. Місця на п’єдесталі посіли: третє –ІННІ ім. Ю. Потебні, друге – Економіко-правничий коледж, перше – команда аспірантів і викладачів ЗНУ.

«Дні науки» в ЗНУ тривають. Про все найцікавіше з їхнього перебігу – на офіційному сайті та соцмережах.

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини