Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП провели захід до Дня Європи

На факультеті СПП провели захід до Дня Європи

На факультеті СПП провели захід до Дня Європи
10.05.2024 17:39 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології освітній процес День Європи міжнародна діяльність академічна мобільність

10 травня на факультету соціальної педагогіки та психології (ZNU, Zaporizhzhia NationalUniversity) відзначили День Європи. Захід відбувся під назвою «Україна ˗ це Європа». На онлайн-зустріч завітали студенти факультету та представники випускових кафедр.

 

Зустріч розпочала декан факультету СПП, професорка Ольга Пономаренко, яка привітала з Днем Європи та наголосила, що Україна – це серце Європи. Вона побажала всім учасникам реалізувати потенціал інтернаціоналізації та міжнародного співробітництва.

Фахівчиня відділу міжнародних зв’язків ЗНУ Катерина Бобришева розповіла про актуальні міжнародні програми. У її виступі йшлося про те, та як можна отримати допомогу в підготовці та оформленні документів. Вона наголосила, що існує велика кількість міжнародних програм і можливостей для студентів і викладачів.

Про історію заснування свята, його значення, символіку, головну мету відзначення в Україні Дня Європи розповіла заступниця декана з виховної роботи, доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти Сиваш Сніжана

Міжнародні можливості та актуальні програми у ЗНУ презентувала заступниця декана з міжнародної роботи, доцентка кафедри психології Наталія Мосол. Студентам надали інформацію про основні вимоги до участі в програмах академічної мобільності, про оформлення документів, необхідних для цього, про те, як отримати важливу інформацію та консультацію за потреби. 

 

Наталія Мосол,

Заступниця декана факультету СПП із міжнародної роботи

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини