Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ФСУ презентували свої наукові розробки

Студенти ФСУ презентували свої наукові розробки

Студенти ФСУ презентували свої наукові розробки
13.05.2024 09:23 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціології та управління Економіко-правничий фаховий коледж наукова діяльність студентська наука Наукове товариство студентів аспірантів конференція молода н

10 травня на факультеті соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося засідання секції в межах усеуніверситетської конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Молода наука-2024».

 

Учасників заходу привітали декан факультету соціології та управління, кандидатка наук, доцентка Тетяна Бірюкова, заступниця декана з наукової роботи, кандидатка наук, доцентка Наталія Лепська та голова Наукового товариства студентів та аспірантів ФСУ, студентка 1 курсу магістратури спеціальності «Політологія» Ольга Ясьмо. У заході, що відбувався он-лайн, взяли участь близько 40 студентів факультету соціології та управління та Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ. Захід зібрав також і викладачів, які долучилися підтримати наукові пошуки нашого студентства.

Тематика наукових розвідок, представлених на конференції, була дуже різноманітною. Ольга Ясьмо запропонувала власне узагальнення досвіду публічної дипломатії в контексті російсько-української війни. Анна Бартощук представила своє бачення зміни стратегії національної безпеки держав в умовах сучасних геополітичних викликів. Олександр Єрмоленко поділився авторським аналізом екосистеми Біткоїна у синергетичному вимірі. Анна Калниш привернула увагу присутніх до технологій соціальної роботи з розвиту творчих здібностей дітей і молоді. Проблема волонтерської діяльності в умовах російсько-української війни була актуалізована у виступі Маргарити Лосевої. Цікаву доповідь про механізми протидії ІПСО в сучасних війнах представив Дмитро Мазаков. Свій дослідницький доробок щодо зміни ролі Китаю в геополітичному світоустрої презентував Євген Малецький. Емоційно насиченим був виступ Анастасії Філонової, яка поділилася цікавими дослідженнями прислів’їв як відображення гендерних стереотипів в українській культурі в контексті проблеми насилля в сім’ї.

Майже три години пробігли непомітно в дружній атмосфері, яка склалась завдяки цікавим темам, творчим дискусіям, гострим питанням як з боку самих студентів один одному, так і з боку викладачів ФСУ, які виявили свою небайдужість до наукової діяльності студентів, підтримавши їх пізнавальну та дослідницьку активність. Наприкінці заходу організатори висловили сподівання, що здобутки наукової молоді факультету  соціології та управління отримають подальший розвиток у теоретичній і практичній діяльності студентів.

 

Наталія Лепська,

заступниця декана з наукової роботи ФСУ,

кандидатка наук, доцентка

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини