Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Молодь ІННІ ім. Ю.М. Потебні запросили приєднатися до академічної мобільності

Молодь ІННІ ім. Ю.М. Потебні запросили приєднатися до академічної мобільності

Молодь ІННІ ім. Ю.М. Потебні запросили приєднатися до академічної мобільності
13.05.2024 13:49 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут Політехнічний університет Ченстохова освітній процес академічна мобільність співпраця програма подвійних дипломів зустріч

Нещодавно для студентів і магістрантів Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), які прагнуть стати учасниками програми академічної мобільності, провели організаційну зустріч. Цього разу йшлося про можливість навчатися під час наступного осіннього семестру в Політехнічному університеті в місті Ченстохова (Республіка Польща). Приєдналися до заходу й представники адміністрації та викладачі інституту.

 

«Передусім варто розповісти про особливості програми академічної мобільності в цьому університеті, і чому ми обрали саме його для співпраці», – привітавши учасників, зазначила директорка інституту Наталя Метеленко.

Вона розповіла, що практично всі спеціальності Ченстоховської політехніки дублюють спеціальності інженерного профілю ІННІ ЗНУ ім. Ю. Потебні, та й економічні теж схожі за напрямами. До речі, брати участь у програмі академічної мобільності студенти можуть не лише в межах одного семестру. Проте навчання відбуватиметься посеместрово – один семестр в Ченстоховській політехніці, а наступний – у ІННІ ЗНУ ім. Ю. Потебні. Цікаву можливість польський виш пропонує магістрантам. Вони зможуть навчатися тут за програмою подвійних дипломів. Приділили під час заходу увагу й документам, які потрібно надати учасникам програми академічної мобільності, а також тому, як саме приєднатися до цієї програми.

Під час другої студенти ставили питання, яких виявилося чимало, а Наталя Метеленко на них відповідала. Зокрема, молодь цікавило, чи є програма академічної мобільності безкоштовною? Чи можна стати її учасником, якщо в Ченстоховській політехніці діє лише споріднена спеціальність? У випадку, якщо немає загранпаспорту, чи є час його зробити до подання документів? Чи обов’язково відвідувати заняття з польської мови, якщо її знання дозволяють навчатися в Ченстоховській політехніці?

Зустріч завершилась, і зацікавлені здобувачі отримали пам’ятку, яка допоможе зробити вибір і розпочати підготовку до навчання в польському виші. Активно відбувається і формування групи, яка восени відправиться у подорож до знань в Політехнічний університет міста Ченстохова (Республіка Польща).

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю. Потебні

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

Схожі новини