Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні фахівці в галузі туризму візьмуть участь в обласному конкурсі

Майбутні фахівці в галузі туризму візьмуть участь в обласному конкурсі

Майбутні фахівці в галузі туризму візьмуть участь в обласному конкурсі
13.05.2024 13:44 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет фізичного виховання здоров’я туризму кафедра туризму готельно-ресторанної справи освітній процес конкурс

13 травня представники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету фізичного виховання. здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) на чолі з професоркою Ларисою Безкоровайною разом із представницею Департаменту культури, туризму, національностей та релігії облдержадміністрації провели настановчу конференцію з виробничої практики для студентів кафедри.

 

Головна фахівчиня відділу туризму і курортів управління культури і туризму Катерина Козирєва запропонувала студентам взяти участь у конкурсі «Знайомство із Запорізьким краєм – віртуальна екскурсія». Присутні відразу заповнили заявки на участь у ньому.

Їм розповіли, що всі етапи обласного конкурсу проходимуть в онлайн-форматі.

Заявки на участь у конкурсі подаються за лінком: https://forms.gle/1EVTPyyHqgGCvuHa8

до 15 травня 2024 року.

За більш детальною інформацією охочі можуть звернутися за телефоном +380932506235 (контактна особа – Катерина Козирєва) або на електронну адресу: viddil.tourism@gmail.com

Представники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи висловили сподівання, що такі заходи сприятимуть формуванню високопрофесійних фахівців у галузі туризму та гостинності і допоможуть розвинути високий рівень патріотичної свідомості та культури студентської молоді.

 

Інна Чуєва,

кандидатка наук, доцентка кафедри туризму і готельно-ресторанної справи

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини