Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ допомагали створити свято для дітей

Студенти ЗНУ допомагали створити свято для дітей

Студенти ЗНУ допомагали створити свято для дітей
14.05.2024 09:00 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології освітня програма Логопедія стейкхолдер співпраця майстер-клас

Студенти другого (магістерського) рівня, які навчаються за освітньою програмою «Логопедія» факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), беруть активну участь у житті суспільства. Зокрема, вони задіяні у волонтерській роботі, у роботі громадських організацій міста.

 

Так, 4 травня у межах проєкту «Підтримка психофізичного і емоційного здоров'я дітей в умовах воєнного стану» та, зокрема, діяльності «Майстерні сімейної кулінарії» від громадської організації «Ексклюзивна інклюзія» та її директорки Оксани Хайдарової відбувся майстер-класу «Прикрашаємо паску». На захід зібралися більш ніж двадцять дітей, серед інших, і дітей з особливими освітніми потребами. На них чекало більше двох годин справжнього свята – спільна робота дорослих і дітей, творчість та радість від живого спілкування!

Дитинство неможливо «поставити на паузу», діти потребують підтримки і психологічного розвантаження саме сьогодні, тому такі заходи надзвичайно важливі, вони на часі. У заході взяли участь не лише діти з особливими освітніми потребами, а й внутрішньо-переміщені особи зі своїми дітьми.

Викладачі факультету СПП зазначили, що радіють активності й небайдужості студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціалізації 016.01 «Логопедія» за спеціальністю 016 «Спеціальна освіта», які взяли участь у цій події. Зокрема, це – Яна Дядя, Діана Стельмах та Анастасія Пилипенко. Вони подякували партнерам факультету – ГО «Ексклюзивна інклюзія» за те, що студентів ЗНУ запросили взяти участь у заході.

 

Факультет соціальної педагогіки та психології

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини