Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ІННІ ім. Ю. Потебні й абітурієнти завітали на будівельне підприємство

Студенти ІННІ ім. Ю. Потебні й абітурієнти завітали на будівельне підприємство

Студенти ІННІ ім. Ю. Потебні й абітурієнти завітали на будівельне підприємство
14.05.2024 10:01 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут освітній процес екскурсія підприємство стейкхолдер формування практичних навичок

У межах проходження дисциплінарної профорієнтації, студенти 1 курсу освітньо-професійної програми «Промислове і цивільне будівництво» Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ім. Ю. Потебні  та майбутні абітурієнти завітали з екскурсією на ТОВ «ЗВ «Гідроспецбуд».

 

Це підприємство спеціалізується на широкому спектрі будівельних послуг, починаючи від влаштування паль і закінчуючи складними геофізичними дослідженнями ґрунтів. Його співробітники надають комплексні рішення для укріплення та ущільнення ґрунтів, монтажу металоконструкцій, гідроізоляції, і багато чого іншого.

Навчальні екскурсії на виробництво разом із виробничими практиками передбачають створення умов для наближення змісту навчальних предметів, зокрема дисциплін «Будівельні машини та механізми» та «Основи і фундаменти», до реальної життя. Вони сприяють формуванню в студентів життєво необхідних компетенцій, посиленню практичної спрямованості освітнього процесу, а в результаті – оволодінню професією.

Під час проведеної екскурсії студенти разом із викладачками Катериною Міщук і Сусанною Пастуховою ознайомилися з історією підприємства, якому на сьогодні вже 60 років.

Спочатку учасники екскурсії прослухали вступну лекцію директора підприємства Іллі Буряка про його продукцію – палі, перспективні замовлення та особливості виробництва паль. Фахівці створили детальну картину сучасного стану виробництва та розповіли про перспективи розвитку підприємства й удосконалення технологічних процесів.

Студенти змогли ознайомитися з повним виробничим циклом – від моменту отримання технічного завдання до виробничих, технологічних креслень і завдань виробництва паль та роботою виробничих ділянок і видачою та встановленням продукції.

Екскурсанти відвідали виробничі ділянки разом із головним механіком підприємства. Там вони побачили весь технологічний процес створення сучасних пальових фундаментів. Особливо цікавим для них стало відвідування складальної дільниці по виготовленню спецзамовлень. Також студенти познайомились із колективом підприємства.

Такі заходи надають можливість майбутнім висококваліфікованим фахівцям – випускникам ІННІ ім. Ю. Потебні – дізнатися про передовий досвід виробничо-господарської та комерційної діяльності підприємства, ознайомитися на практиці з технологіями, які використовуються вітчизняними підприємствами.

Викладачі, які організовують екскурсії, також поповнюють свої знання, що сприяє підвищенню якості освітнього процесу. Загалом проведення екскурсій, практичних занять і лекцій на підприємствах сприяє зміцненню ланцюжка наука-освіта-виробництво, підвищує рівень конкурентноспроможності випускників.

 

Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю. Потебні

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини