Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ІННІ ім. Ю.М. Потебні стартував пілотний проєкт із внутрішньої академічної мобільності

В ІННІ ім. Ю.М. Потебні стартував пілотний проєкт із внутрішньої академічної мобільності

В ІННІ ім. Ю.М. Потебні стартував пілотний проєкт із внутрішньої академічної мобільності
15.05.2024 08:37 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут Чернівецький національний університет освітній процес внутрішня академічна мобільність пілотний проєкт презентація

В Інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ім. Ю. Потебні відбувся захід, присвяченого запровадженню пілотного проєкту внутрішньої академічної мобільності «ВАМ» між нашими двома університетами: Запорізьким національним і Чернівецьким національним ім. Юрія Федьковича. Його модератором став професор кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів В’ячеслав Глущевський.

 

На сьогодні чимало студентів ІННІ вже беруть участь у програмах академічної мобільності між інститутом та вишами Польщі. Це дозволяє їм впродовж семестру отримувати освіту за кордоном. Проте новий проєкт відкриває перед здобувачами економіко-управлінського напряму дещо інші можливості. Не припиняючи навчання в інституті, студенти й магістранти можуть слухати дисципліну за вибором у Чернівецькому національному університеті. До речі, аналогічна можливість є й у здобувачів економічного факультету вишу-партнеру.

Що це дає молоді? Передусім, можливість опанувати дисципліну, яку не викладають у рідному виші. А ще, це значно розширює перелік дисциплін за вибором; дозволяє здобувачам відчути себе студентами ще одного українського університету; порівняти освітній процес в обох вишах і, звичайно, знайти нових друзів. А для обох вишів – учасників проєкту – це ще й можливість впровадження освітніх інновацій та посилення партнерства між університетами.

Понад сто учасників, серед яких – заступник декана з навчально-методичної роботи економічного факультету, координатор проєкту від ЧНУ Роман Грешко; викладачі, гаранти освітніх програм і стейкхолдери, бакалаври, магістранти та аспіранти – з цікавістю дивилися презентації дисциплін за вибором.

Викладачі ІННІ ім. Ю. Потебні представляли дисципліни «Європейські інтеграційні процеси в економіці, фінансах та менеджменті» (професорка Наталя Метеленко); «Економічна діагностика в підприємництві» (доцентка Вікторія Голомб); «Регіональний економічний розвиток» (професорка Марина Ажажа); «Кросплатформенна розробка спеціалізованих мобільних додатків» (професор Іван Клопов); «Європейські практики соціального підприємництва» (доцент Євгеній Мержинський).

Викладачі ЧНУ презентували дисципліни «Фінансовий інжиніринг» (доцентка Оксана Грубляк); «Бухгалтерський облік в управлінні підприємством» (доцент Василь Кузь); «Економічна політика» (доцент Богдан Сторощук); «Візуалізація даних в системах бізнес-аналітики» (доцентка Олена Вінничук); «Інтелектуальний бізнес» (доцентка Любов Водянка).

Чи зробили вже студенти вибір? Мабуть, що ні, адже кожна дисципліна цікава та стане в пригоді будь-якому професіоналу. Та й предметами, які презентували в цей день, не обмежуються дисципліни за вибором обох вишів. Тож, вже незабаром здобувачам буде відкрито доступ до повного їхнього переліку з детальним описом кожної, що неодмінно допоможе зробити остаточний вибір.

Проєкт «ВАМ» стартував, а наступним кроком роботи над ним стане розробка дорожньої карти.

«Вдячна моїм колегам із Інженерного навчально-наукового інституту та всім нашим колегам і партнерам із Чернівецького університету за ініціативи, завдяки яким ми розпочали такий потужний і сучасний проєкт», – підкреслила директорка ІННІ ЗНУ ім. Ю. Потебні Наталя Метеленко.

 

Сайт кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів: https://znuiepf.com.ua/?page_id=5630

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю. Потебні

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини