Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Директорка ІННІ ім. Ю.М. Потебні – учасниця програми «Золотий фонд нації. Все буде Україна»

Директорка ІННІ ім. Ю.М. Потебні – учасниця програми «Золотий фонд нації. Все буде Україна»

Директорка ІННІ ім. Ю.М. Потебні – учасниця програми «Золотий фонд нації. Все буде Україна»
16.05.2024 09:17 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут відзнака Всеукраїнська програма Золотий фонд нації Все буде Україна

У книгах «Золотий фонд нації. Все буде Україна» йдеться про Україну воєнного часу, про історії окремих людей, які щодня своїми справами творять майбутнє. А в 3-ому томі, який видали нещодавно, в рубриці «Науково-освітній потенціал» розповідається про директорку Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ім. Ю. Потебні, професорку Наталю Метеленко, про її внесок у розвиток України в нелегкий для країни час.

 

Як учасниця Всеукраїнської програми директорка висвітлила «результативність процесів модернізації економічної, управлінської та інженерної освіти, які відбуваються впродовж 2020-2024 рр. у напряму інновацій та інтернаціоналізації».

Представила вона й результати патріотично-виховної роботи, яка з 24 лютого 2022 р. вийшла на новий рівень. Постійними партнерами цієї діяльності стали Обласний центр патріотичного виховання молоді; БФ «Карітас Запоріжжя»; ГУ Національної поліції України в Запорізькій області; Департамент культури та інформаційної політики ЗОВА; Запорізька обласна організація Товариства Червоного Хреста України.

Як розповіла Наталя Метеленко, серед проведених культурно-освітніх заходів національно­патріотичного та виховного спрямування є й ті, що спрямовані на отримання практичних навичок. Це – «Школа волонтера», засідання круглих столів: «Боротьба з російськими наративами», «Роль та місце громадського суспільства в функціонуванні та розвитку органів публічної влади в сучасній Україні», «Інформаційна політика в умовах російської агресії», «Діти України: від сучасного до майбутнього» та «Патріотизм і волонтерство: шляхами перемоги».

«Моя головна мета як науковиці, освітянки й громадянки – збереження ідентичності й унікальності інституту задля розбудови України», – підкреслює Наталя Метеленко.

 

Facebook ІННІ ЗНУ ім. Ю. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю. Потебні

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини