Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі колежів підвищують рівень цифрової компетентності

Викладачі колежів підвищують рівень цифрової компетентності

Викладачі колежів підвищують рівень цифрової компетентності
16.05.2024 10:26 Все Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Фаховий коледж бізнесу харчових технологій курси цифрова компетентність підвищення кваліфікації викладачів

Нещодавно завершився онлайн-курс «Цифрові навички для освіти з Google», від Академії цифрового розвитку за підтримки Міністерства освіти і науки України. Серед освітян, які вирішили підвищити рівень своєї цифрової компетентності, була й кандидатка наук, голова циклової комісії «Суспільствознавчих, економічних дисциплін та права» Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), викладачка Анна Клименко.

 

Онлайн-курс мав на меті поглибити цифрові навички педагогічних і науково-педагогічних працівників щодо організації безпечного цифрового освітнього середовища за допомогою інструментів Google Workspace for Education та його наповнення.

Змістове наповнення курсу містило в собі такі тематичні блоки: «Покращуйте ефективність освітнього процесу», «Створюйте інтерактивні уроки», «Аналізуйте та управляйте освітнім процесом». «Формуйте персоналізований підхід», «Штучний інтелект для освіти. Gemini», «Цифрова безпека для освітян» і «Безпека дітей та молоді в Інтернеті»

Серед форм контролю за роботою учасників курсу були тестування наприкінці кожного тематичного блоку та фінальне підсумкове тестування за результатами курсу. За підсумками опанування курсу його учасники, зокрема Анна Клименко, отримали сертифікати. Вона подякувала організаторам курсів, зокрема сертифікованій тренерці «Google for Education», директорці Академії цифрового розвитку Антоніні Букач.

Розвиток цифрової компетентності викладача закладу освіти – це інвестиція в майбутнє освіти. Викладачі, які володіють цифровими компетенціями, можуть зробити освіту більш якісною, доступною та цікавою для студентів, а також допомогти їм підготуватися до успішного життя в майбутньому.

 

За матеріалами фейсбуку Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини