Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі філфаку консультують учнів щодо вступу-2024

Викладачі філфаку консультують учнів щодо вступу-2024

Викладачі філфаку консультують учнів щодо вступу-2024
16.05.2024 12:02 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ філологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування ліцей співпраця вступ-2024

У межах профорієнтаційної роботи філологічного факультету та на запрошення директора ліцею Володимира Майорова та класної керівниці 11-«Б» класу Марини Панфілової декан філологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Ірина Бондаренко та доцентка кафедри української літератури Ірина Бакаленко завітали на «віртуальну гостину» до старшокласників Академічного ліцею № 23. Питання успішного проходження національного мультипредметного тесту, особливості вступу до закладів вищої освіти, вибору майбутньої професії стали предметом обговорення у віртуальній аудиторії.

 

Під час заходу декан філологічного факультету Ірина Бондаренко презентувала школярам освітні програми філологічного факультету: «Середня освіта (Українська мова і література)»; «Філологія. Українська мова та література»; «Польська мова і література, англійська мова» та «Прикладна лінгвістика». Розповіла про особливості та переваги навчання на факультеті, практичну підготовку студентів, можливості працевлаштування. Інформація про відомих випускників факультету, серед яких значна кількість педагогічних працівників академічного ліцею, переконали старшокласників у можливостях професійної реалізації випускників у різних сферах суспільного життя.

Доцентка кафедри української літератури Ірина Бакаленко звернула увагу майбутніх студентів на особливості цьогорічної вступної кампанії та національного мультипредметного тесту (НМТ): блоки національного мультипредметного тесту; особливості тестових завдань та критерії їх оцінювання; вагові коефіцієнти до результатів НМТ; демонстраційні тести НМТ з різних предметів від Українського центру оцінювання якості освіти; пункти тестування; процедуру проведення НМТ та дотримання безпекових заходів; терміни вступної кампанії 2024; створення електронних кабінетів вступника та порядок подання документів до закладів вищої освіти; конкурсний бал вступника та визначення пріоритетів; пільги при вступі до вишів.

Більше інформації можна отримати за лінком: https://testportal.gov.ua/

До основної сесії НМТ ще достатньо часу для успішної підготовки до складання тестування, а тому школярам були окреслені типові помилки, надано цінні поради та «лайфхаки» щодо підготовки та складання національного мультипредметного тесту з української мови (обов’язковий предмет) та української літератури (предмет на вибір).

Старшокласників запросили приєднатись до «Віртуальної навчально-консультаційної платформи «Вступник-2024» від Запорізького національного університету: https://docs.google.com/forms/d/1W-ZD1iZ90UAbTXcg-iSjMm8fE17xATILqSNf-V4MvGk/viewform?edit_requested=true

Також існує телеграм-групи для вступників, де можна знайти корисну, необхідну й завжди актуальну інформацію щодо вступу до закладів вищої освіти й оперативно отримати відповіді на актуальні для них питання: https://t.me/+8BcLNkoJOjBmYjVi

Ірина Бакаленко подякувала директору академічного ліцею Володимиру Майорову, заступнику директора ліцею В’ячеславу Левченку та класній керівниці 11-Б «класу» Марині Панфіловій за організацію мотиваційної зустрічі зі старшокласниками.

«Запорізький національний очікує саме на вас, випускники 2024 року! Запрошуємо до філологічної родини ЗНУ!» – наголосила вона, звертаючись до старшокласників.

 

Більше інформації щодо навчання за освітніми програмами філологічного факультету та особливостей вступу-2024 можна дізнатись на сторінці факультету офіційного сайту ЗНУ та в соціальних мережах:

Сайт філологічного факультету

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments

Facebook: https://www.facebook.com/groups/305295373405221

Telegram: https://t.me/philologists_znu

Instagram: https://www.instagram.com/philologists_znu/

https://www.instagram.com/filfak.znu/

Чат-бот в Telegram: https://t.me/abetkavstupnika2022_bot

Філологічний факультет

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини