Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ гідно заявив про себе на профорієнтаційній спеціалізованій виставці

ЗНУ гідно заявив про себе на профорієнтаційній спеціалізованій виставці

ЗНУ гідно заявив про себе на профорієнтаційній спеціалізованій виставці
16.05.2024 18:14 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет вступ 2024 відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштуванн

15 травня у палаці культури «Титан» відбулася спеціалізована виставка “Плануй майбутнє сьогодні. Єдукативна магістраль Запоріжжя”. Вона об’єднала заклади вищої освіти та учнів шкіл м. Запоріжжя й області. ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) був яскраво презентований на заході.

На виставці були представлені заклади вищої освіти різних напрямків, кожен з яких намагався виокремити власні головні переваги в навчанні. Активну участь у виставці взяли виші міста Запоріжжя та релоковані з тимчасово окупованих територій. Захід організували з ініціативи Департаменту освіти і науки Запорізької обласної військової адміністрації. Як зазначила директорка Департаменту Людмила Бухаріна, він мав на меті ознайомити випускників шкіл із закладами вищої освіти регіону.

Представники ЗНУ, на чолі з начальницею відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галиною Микитів, розповідали школярам про актуальні спеціальності й освітні програми університету, а також про особливості вступної кампанії 2024. Вони звернули увагу присутніх, що відстежувати всю актуальну інформацію й отримувати рекомендації про написання мотиваційних листів і складання вступного випробування найліпше за допомогою сайту ЗНУ та його соціальних мереж.

Більше про шлях до ЗНУ школярі дізнались із профорієнтаційного спецвипуску обласної не бракувало буклетів і флаєрів від факультетів ЗНУ з різною інформацією про спеціальності.

Понад 300 учнів відвідали спеціалізовану виставку, яка допомогла їм дізнатися про можливості різних закладів вищої освіти, що стане їх першим кроком на шляху до майбутнього студентського життя.

«Було приємно, коли до нас підходили школярі з міських закладів освіти, які навчаються на курсах. Вони були на освітньому проєкті «Редакторія», у нас на олімпіадах, на Дні відкритих дверей або просто на різних факультетських заходах. Вони відразу впізнавали нас, і легше вже спілкуватися, адже цілеспрямовані і знають, яку спеціальність обиратимуть, але є ті учні, які ще вагаються. Також зробили акцент, що ми готуємося до змішаного формату навчання, тому майбутніх студентів чекає навчання як онлайн, так і очно», - поділилася Галина Микитів.

До слова, крім Запорізького національного університету, були: Запорізький державний медико-фармацевтичний університет, Національний університет «Запорізька політехніка», Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія, Бердянський державний педагогічний університет, Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій, Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного.

 

Олександра Ткаченко, факультет журналістики

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини