Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковці розглянули виклики сьогодення, пов’язані з викладанням фізичної культури

Науковці розглянули виклики сьогодення, пов’язані з викладанням фізичної культури

Науковці розглянули виклики сьогодення, пов’язані з викладанням фізичної культури
17.05.2024 11:53 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет фізичного виховання здоров’я туризму наукова діяльність стейкхолдер співпраця конференція

15-17 травня викладачі кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) під керівництвом гарантки спеціальності 014 «Середня освіта (Фізична культура)» Ольги Сколової, а також студенти 1-2 курсів взяли участь у другій Міжнародній науково-практичній конференції «Освіта та наука крізь виклики сьогодення». Захід відбувся в онлайн-режимі. Ініціаторкою та модераторкою конференції була кандидатка наук, доцентка, стейкхолдерка спеціальності 014 «Середня освіта (Фізична культура)» Олена Аксьонова.

 

У перший день конференції з науковим повідомленням «Soft skills сучасних педагогів та майбутніх фахівців фізичного виховання та спорту» виступила доцентка кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту ЗНУ, кандидатка наук Юлія Коваленко. На другий день онлайн-презентацію «Створення толерантного середовища через нові модулі модельної навчальної програми з фізичної культури» презентував стейкхолдер спеціальності 014 «Середня освіта (Фізична культура)» Ілля Донченко. Він– випускник факультету фізичного виховання, вчитель фізичної культури гімназії № 50, переможець Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року (Фізична культура) 2023». 16 травня в межах конференції Олена Аксьонова провела вебінар «Показники безпекового професіоналізму сучасного вчителя фізичної культури».

Доповіді спікерів викликали чималий інтерес та спричинили дискусії серед учасників заходу, багато з них прирєндалися до обговорень. Заплановано, що висновки спікерів конференції врахують для покращення якості та оптимізації  освітнього процесу підготовки фахівців у сфері фізичного виховання.

Також вони стануть потужною основою для подальших наукових досліджень науковців у галузях 014 «Середня освіта (Фізична культура)» та 017 «Фізична культура і спорт».

 

Факультет фізичного виховання, здоров’я та туризму

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини