Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП влаштували онлайн-квест для вступників

На факультеті СПП влаштували онлайн-квест для вступників

На факультеті СПП влаштували онлайн-квест для вступників
17.05.2024 13:10 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування зустріч школи гімназії квест вступ-2024

14 травня представниці кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) – професорка Наталія Заверико, доцентка Олена Лещенко та викладачка Уляна Авраменко – провели веб-квест «Соціальний педагог: Місія виконана!» для старшокласників шкіл Запорізької громади.

 

Ведучі раділи з того, що разом з учнями на захід завітали й соціальні педагоги шкіл – випускниці факультету соціальної педагогіки та психології.

Найактивнішими у квесті були учні 9-«А» класу гімназії № 104 Аріна Нікітченко, Ігор Лиско та Дар'я Ульянова. Їм активно допомагали учні з інших закладів освіти, зокрема, представники гімназії «Основа» та школи №33.

До квесту ввійшли як складні питання професійного змісту, так і невеличкі ігри та жарти, щоб ознайомити школярів з основними поняттями спеціальності та атмосферою студентського життя.

Захід відбувся у дружній і позитивній атмосфері. Майбутні вступники показали себе ерудованими, амбітними й зацікавленими в соціальних змінах. «Ми радо вітатимемо таких студентів у наших лавах», – зазначили викладачки факультету СПП, розповідаючи про цей профорієнтаційний захід.

 

Факультет соціальної педагогіки та психології ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини