Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історія успіхів випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету Вікторія Кармазіна

«Історія успіхів випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету Вікторія Кармазіна

«Історія успіхів випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету Вікторія Кармазіна
20.05.2024 09:16 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ економічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування преслсужба проєкт історії успіху випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ». Сьогодні в ньому – інтерв’ю з випускницею економічного факультету 2023 року другого (магістерського) рівня спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» освітньої програми «Фінанси і кредит», Вікторією Кармазіною.

 

- Я отримала диплом першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (із відзнакою) освітньо-професійної програми «Фінанси і кредит» економічного факультету Запорізького національного університету у 2022 році. А вже у 2023 році здобула рівень вищої освіти «магістр» із відзнакою за цією ж спеціальністю.

- Чим вам запам’яталось навчання в ЗНУ?

- Скажу, що це – «яскраво, активно, змістовно, цікаво, актуально». Ці слова краще за все нададуть відповідь на питання. Я здобула багато нових професійних знань, hard та soft skills, бо заняття були цікавими та з реальними практичними кейсами. Написання наукових робіт, тез, статей, участь у конференціях і конкурсах, створення бізнес-проєктів, а також моя позанавчальна діяльність у студентській раді з 1 курсу бакалаврату до останнього курсу магістратури, обіймання посади голови SMM-напрямку економічного факультету протягом двох каденцій на 3-4 курсах, постійні нові знайомства – усе це назавжди в моєму серці.

- Чому ви обрали саме економічний факультет ЗНУ та цю спеціальність для здобуття освіти?

- Галузь економіки зацікавила мене давно, адже в моїй школі ЗОШ № 86 була можливість відвідувати заняття навчально-виховного комплексу професійно-виробничого спрямування (ЗНВК № 82) паралельно зі звичними уроками у 10-11 класі. Там я обрала фах «Конторський службовець (бухгалтерія)» та отримала відповідне свідоцтво. Також у школі ми писали бізнес-проєкти на уроках економіки, що було цікаво. Якщо поєднати ці два фактори, то причина обирання факультету зрозуміла. Крім того, офлайн-курси підготовки до ЗНО в ЗНУ показали реалії життя студентів й атмосферу у стінах нашого університету. Тому крок за кроком доля й привела мене на економічний факультет ЗНУ, про що ні краплі не шкодую. Закінчуючи бакалаврат, я була закохана в усю атмосферу економічного, а далі вже складені іспити та подані документи вирішили долю навчання тут на магістратурі.

- Ви згадали про активну наукову й культурну роботу, що вам найбільше запам’яталось?

- Цікавих історій дуже багато, а згадувати круті події можна нескінченно. Період офлайн-навчання був найкращим, адже онлайн ніколи не замінить ту атмосферу здобуття знань у колі однодумців у рідному навальному корпусі ЗНУ № 5, затишок кабінету студради економічного після «пар», посиденьки з чаєм, настільними іграми та спілкуванням, коридори на перервах і під час очікування результатів екзамену, організацію різних наукових і культурно-масових заходів зі студентством усіх курсів і викладачами. Студентське життя подарувало мені друзів. Із теплотою згадую трибуни та зірвані голоси під час футбольних матчів, репетиції та виступи на шоу талантів «Студентській весні», на «Кубку першокурсників», спільний перегляд фільмів «Cozy time», «Вечір з економом», «Економіст року», «Ризик», брейн-штурми зі студрадою та командою SMM. Цікавим було й написання бізнес-плану з продажу свіжих овочів у горщиках, із пошиття екошоперів, виробництва натуральних ягідних чаїв на практиках. А також – вихід до фіналу в конкурсі, де ми писали кейс про вигідне виробництво бетону із медуз Азовського моря.

- Як просувається ваша професійна кар’єра після випуску з університету?

- Наразі я працюю на фрілансі дата-аналітиком в галузі продажу, що тісно пов’язано з постійним фінансовим моніторингом.

- Чи стали вам в пригоді знання з університету у вашій професійній діяльності?

- Так, звичайно! Особливо знадобились здобуті під час навчання навички фінансового аналізу, фінансового планування, прогнозування, аналітики та розуміння маркетингу для розробки рекламних кампаній. А оскільки доводиться мати справу з іноземними партнерами компаній, то знання міжнародних фінансових операцій також корисні. До того ж, навички написання наукових робіт й організації різних позанавчальних заходів сформували комунікативні навички.

- Яких викладачів ви найчастіше згадуєте вже після закінчення університету?

Насправді всіх! Особливо вдячна в.о. завідувачки кафедрою Аллі Череп, яка завжди – на боці студентів і студенток і для них здатна на все. Також із теплом у душі згадуються кураторки академічної групи Віталія Герасимова та Юлія Огренич, які завжди відповідали на всі питання. Найчастіше в пам’яті спливають саме практичні заняття, на яких ми мали змогу відчути себе справжніми доповідачами, бізнесменами й бізнесвумен, керівниками й керівницями, податковими інспекторами й інспекторками чи навіть працівниками й працівницями Національного банку України, аналізуючи для конкурсу облікову ставку, або діючі програми кредитування підприємств. Увесь науково-викладацький склад кафедри фінансів, банківської справи та страхування та загалом економічного факультету – кваліфіковані фахівці, які надають дуже якісні, корисні практичні знання.

- Що побажаєте майбутнім студентам і студенткам економічного факультету ЗНУ?

- Раджу не втрачати можливості для свого професійного розвитку, а ще – варто не боятись спробувати себе і в науковій діяльності, і в культурно-масових заходах. Науково-педагогічні працівники та студрада завжди готові допомогти. Бажаю перейти до формату офлайн у найближчий час та насолоджуватись своїми кращими роками. Людину формує оточення, а на економічному факультеті воно чарівне. Розвивайтеся, спілкуйтеся, комунікуйте, пробуйте себе в новому, беріть від лекційних та практичних занять максимум, знайдіть свій шлях у житті. Адже коли, як не зараз?)

- Яким ви бачите розвиток економічного факультету ЗНУ?

- Економічний факультет ЗНУ розвивається щодня, модернізує свої освітні програми, тож нехай це продовжуватиметься й надалі. Подальша реалізація програм стажування й обміну, популяризація наукової діяльності серед студентства – все це підняло б економічний факультет на новий рівень. Бажаю й збільшення частки енергійної студентської молоді з палаючими очима, які будуть заряджати на нові звершення.

- Якi вашi плани на майбутнє? Плануєте навчатися далi?

- Я планую розвиватися в професійному напрямку. Але завжди чекатиму нових зустрічей із такою рідною аудиторією студентської ради та кафедрою фінансів, банківської справи та страхування економічного факультету ЗНУ.

 

Економічний факультет

 

Для довідки

 

У Запорізькому національному університеті за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування від 2020 року триває творчий проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ». Втілюють його в життя факультети, Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю. Потебні. Активно долучається до роботи й факультет журналістики, пресслужба вишу. Вони створюють матеріали про успішну професійну кар’єру наших випускників. Факультети університету та Інженерний інститут допомагають налагодити зв'язок із випускниками факультетів різних років.

Стежити за проєктом «Історії успіху випускників ЗНУ» можна за лінком: https://bit.ly/2HixRA8

Сьогодні архів проєкту – це вже понад 400 історій успіхів талановитих випускників Запорізького національного університету!

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини